Gintarei Gurevičiūtei nepavyko rasti jos atvaizdą pavogusios kompanijos: „Tai kova su vėjo malūnais“

Originali Gintarės nuotrauka ir reklaminis fotomontažas

Visai neseniai laidų vedėjos Gintarės Gurevičiūtės atvaizdas buvo pavogtas ir jos nuotraukoje vietoj kavos puodelio įmontuota liekninančios arbatos pakuotė. Fotomontažas buvo patalpintas internete.

„Reklama yra sukurta su programišių pagalba ir padaryta taip, lyg būtų mano profilis. Paspaudus ant tos nuotraukos, vietoj to, kad tu atsidurtum mano socialiniame tinklalapyje, atsiduri puslapyje, kur siūlo įsigyti tą produktą“, - laidoje KK2 per LNK pasakojo G. Gurevičiūtė.

Apie šį nemalonų įvykį Gintarė sužinojo grįžusi iš JAV, kai jai draugai atsiuntė nuotrauką.


„Buvo žmonių, kurie nusipirko ir paskui man atsiuntė sąskaitą, kurią turėjo apmokėti, bet galiausiai atsisakė produkto. Turiu visus duomenis ir kontaktus. Telefonas ne lietuviškas“, - kalbėjo Gintarė. Pati Gintarė bandė skambinti apgavikams, tačiau telefonas buvo išjungtas, todėl gražuolė kreipėsi į advokatą.

„Kreipiausi į advokatą ir sužinojau, kad įmonė yra registruota Rusijoje ir registruota kažkokio žmogaus, kuris turbūt net neegzistuoja. Bandyti kovoti, kažkokios teisybės ieškoti, - tai kova su vėjo malūnais, aš tam tikrai neturiu laiko“, - sakė G. Gurevičiūtė.

Laidoje KK2 Gintarė sakė, kad ji pati nereklamuoja tokių produktų, kurių nevartoja: „Aš pasisakau už sveiką gyvenimo būdą, visuomet merginoms sakau, kad reikia sportuoti, reikia sveikai valgyti, o ne pasitikėti kažkokiomis arbatomis. Bet tie, kas nusipirko, tai sakoma, kad veikia kaip placebas, kas penktam padeda“.

» Rašyti komentarą