Gražios vestuvinės suknelės apvalių formų nuotakoms (foto)

Lieknoms merginoms išsirinkti vestuvinę suknelę nėra taip sudėtinga, kaip apvalutėms. Šį kartą pasiūlysime, ką rinktis toms, kurias gamta (ar gyvenimo būdas) apdovanojo putliomis formomis.

Dabar madingos suknelės, dengiančios nugarą pusiau permatomu tinkleliu. Toks triukas suteikia įvaizdžiui paslaptingumo ir nukreipia dėmesį nuo krūtinės, jeigu nuotaka kompleksuoja dėl savo dekoltė srities.

Itin gaiviai ir švelniai atrodys rausvo šifono vestuvinė suknelė, sujuosta lengvu šilkiniu kaspinu.


Nėriniai efektingai atrodys ant bet kokio sudėjimo nuotakos. Be to, šį sezoną jie itin aktualūs.

Nereikia pirkti viską apgaubiančios arba per daug laisvos vestuvinės suknelės. Svarbiausia – vadinamasis „aukso viduriukas“. Jis padės užmaskuoti trūkumus ir pabrėžti privalumus.

Įvaizdis bus visada moteriškesnis, o figūra – lieknesnė, jeigu truputį pridengsite pečius. Pageidautina, kad iškirptė nebūtų labai gili, o krūtinė – šiek tiek pakelta. Jeigu reikia padaryti figūrą proporcingesnę, rinkitės suknelę su įstrižom linijom talijos srityje.

Norinčioms ko nors švelnaus ir romantiško, verta paieškoti suknelės, gerai priglundančios viršutinėje dalyje, o nuo krūtinės laisvai krintančios žemyn. Taip jūs paslėpsite trūkumus pilvo ir sėdmenų srityje ir akcentuosite gražią krūtinę.

» Rašyti komentarą