Gražūs antakiai

Kur pirmiausiai žiūrime, kai susiduriame su kitu žmogumi? Tikriausiai iš pradžių į veidą apskritai, o tada – į akis. Mūsų dėmesį patraukia ne tik tankios blakstienos ar akių spalva, bet ir antakiai. Kaip juos prižiūrėti? Kokią formą jiems suteikti?

Natūralūs antakiai. Tokie antakiai sukuria švelnų moterišką įvaizdį. Padaryti tai visai nesunku: reikia gero šepetėlio antakių šukavimui (galima naudoti ir tą, kuris liko nuo blakstienų tušo – tereikia jį gerai nuplauti). Natūralumas dabar labai madingas, tad jeigu antakiai auga gana tolygūs ir tankūs, koreguoti jų nereikia – tik iššukuoti. Kiekvienas plaukelis gražiai „išdėliojamas“ ir užtvirtinamas plaukų laku, vašku, blakstienoms skirtu geliu ir panašiai. Labai svarbu, kad šių priemonių nepatektų į akis. Kad neprisipurkštum į jas lako, galima naudoti teptuką: užpurkšk ant jo priemonės ir greitai, kol ji nespėjo išdžiūti, patepk antakius.

Pakoreguoti antakiai. Tai prižiūrėti, profesionaliai sušukuoti antakiai. Tokius paprastai turi tos, kurios visada gali pasigirti nepriekaištingu manikiūru ir prabangiais bei tvarkingai atrodančiais aksesuarais. Tokie antakiai daromi pagal kiekviename moterų puslapyje skelbiamas schemas. Tiesa, apie jų storį tokiose schemose beveik nieko nesakoma, o juk tai iš tiesų labai svarbu. Antakiai, kuriems taikoma korekcija, būna stori ir suaugę. Tuo atveju, jeigu nuosavos „augmenijos“ nepakanka, naudojamas plaukų spalvą atitinkantis pieštukas, kuriuo staigiais judesiais nupiešiami trūkstami plaukeliai.

Stori antakiai. Manoma, kad stori antakiai sukuria labai pikto ir nuožmaus žvilgsnio įspūdį. Bet ar tikrai? Stebėk: juk tokie šiandien tiesiog karaliauja ant podiumų. Pasižiūrėk, tarkim, į aktorės Audrey Hepburn nuotraukas – antakiai gana sunkūs, tačiau visas įvaizdis atrodo lengvutis ir moteriškas.

Trumpai tariant, stori antakiai ne visada apsunkina išvaizdą, o štai išsiaiškinti, ar jie tau tiks, visai nesunku: paimk pieštuką, dviem tonais tamsesnį už tavo plaukų spalvą, ir nuspalvink antakius kiek plačiau, negu natūraliai. Pasivaikščiok namuose, pažiūrėk keletą kartų į save veidrodyje. Gal ir tiks, pamatysi, kad tai suteiks tau nepakartojamo šarmo.


Pašviesinti antakiai. Toks variantas atrodo kiek ekstremaliai, todėl tiks tikrai ne kiekvienai. Bet pamėginti galima – gyvename juk tik kartą. Gali būti, kad atrasi naują stilių.

Neverta iš karto kardinaliai keisti antakių spalvos. Iš pradžių paeksperimentuok, naudok toninį kremą (užtepk jį drėgna kempinėle). Atsitrauk nuo veidrodžio ir įsižiūrėk į save. Skruostai taps pastebimesni, o jeigu tau tai tiks ir patiks, galėsi nueiti į saloną, kad antakius nudažytų profesionaliai.

Na, o dabar šiek tiek sudėtingiau. Kaip padaryti antakius šiuolaikiškesnius? Pagrindinė moterų klaida – per daug išpešiota „augmenija“, o tai, tiesą sakant, atspindi ne madą, o prastą skonį ir saiko jausmo trūkumą.

Štai dar vienas būdas, kaip pagražinti antakius: tau reikės šepetėlio (gali naudoti tą, kuris liko nuo blakstienų tušo), teptuko ir mažų manikiūrinių žirklučių. Plaukeliai sušukuojami žemym, o apatiniai, išeinantys už bendros linijos ribų, pakerpami. Tada plaukeliai sušukuojami į viršų ir taip pat pakerpami. Nė vienas plaukelis neturi išsiskirti iš visų likusių, todėl tokius rekomenduojama išpešti pincetu. Toliau daromas makiažas. Labai svarbu tinkamai parinkti atspalvį. Visažistai pabrėžia, kad jis turi būti tonu arba dviem šviesesnis, negu antakiai. Antakių dažymui šiais laikais yra daugybė veiksmingų ir kokybiškų priemonių, tad tikrai išsirinksi. Vokams reikėtų rinktis matinius šešėlius, kaip galima labiau tinkančius pagal tekstūrą ir padarančius tavo žvilgsnį išraiškingesnį. Pageidautina, kad atspalvis būtų šaltas.

Pradėti geriau nuo apatinio antakio krašto. Nupiešk teptuku reikiamas antakio ribas, pakartok su viršutine antakio dalimi. Kai tai padarysi, teliks tik nuspalvinti – kaip vaikiškoje spalvinimo knygelėje, kol neliks šviečiančių ruožų. Štai ir viskas. Tokie antakiai nei per siauri, nei per platūs, o atrodo natūralūs ir išpuoselėti.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
akalina
2013-01-30 23:13
Asta, juodi plaukai tai dar nieko, bet va kai nusidažo blondiniškai, o antakius juodai nuteplioja, pamatau ir net rankos nusvyra, Taip ir norisi priėjus parodyt veidrodėli ir paklaust, ar matė save kaip atrodo...
Paula
2012-09-06 00:49
Visiska tiesa,visada antakius pakerpu kaip ji ir rase ir dar galima tepti paprastu vazzelinu tikrai veiksminga.
Agne
2012-08-30 20:12
Ką daryti kai išsipešioji per daug antakius ir nori, kad jie greičiau ataugtų?
Asta
2011-12-20 20:34
Man tai juokingiausia kai merginos juodai plaukus nusidazo, o antakiai taip ir lieka sviesus.
Liveta
2011-12-20 19:56
Nesilankiau, nežinau