Grožio astrologija: kada geriausia kirptis plaukus?

Plaukai turi savo atmintį, jie dalyvauja visuose įvykiuose, kurie vyksta tavo gyvenime, jie, kaip ir visas tavo organizmas, reaguoja į pokyčius: kai tau liūdna – jie praranda savo žvilgesį, kai sergi – sausėja ir lūžinėja, kai patiri didžiulį stresą – ima slinkti. Lygiai taip pat plaukus veikia ir išoriniai dirgikliai, pavyzdžiui mėnulio fazės ir ciklai. Būtent apie tai šį kartą ir norime pakalbėti: kaip pasirinkti tinkamiausią dieną kirpimuisi, atsižvelgiant į mėnulio fazes.

Sakoma, kad nusikirpus plaukus, nusikerpi ir visas problemas. Netgi tos merginos, kurios stengiasi užsiauginti kuo ilgesnes kasas, turėtų reguliariai pakirpti plaukų galiukus, nes būtent juose kaupiasi neigiama energija, gadinanti tau gyvenimą ir neleidžianti judėti į priekį. Tik prisimink, kad pačiai kirpti savo plaukų jokiu būdu negalima! Taip tu neatsikratai neigiamos energijos, o vėl ją sugeri, taigi gaunasi užburtas ratas. Į svetimas rankas tavo neigiama energija nepereina, taigi ji tiesiog nukrenta ant žemės kartu su plaukais.

Tradiciškai manoma, kad geriausias laikas kirpimuisi – priešpilnis. Tai tikra tiesa, nes plaukai šiuo periodu nuostabiai “sugula”, greitai auga ir mažiau slenka. Tačiau renkantis kirpimosi dieną, reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į mėnulio fazę, bet ir į jo padėtį Zodiako ženkluose.

Pats palankiausias laikas keisti šukuoseną – kuomet mėnulis būna Liūto ženkle. Tu pati būsi geros nuotaikos ir tiek kirpimas, tiek plaukų dažymas seksis kuo puikiausiai. Dar viena labai sėkminga diena – kuomet mėnulis būna Mergelės ženkle. Šią dieną daryta šukuosena ilgą laiką išlaiko savo formą. Be to, tu būsi “atspari” norui eksperimentuoti, taigi bent jau neišeisi iš kirpyklos su šukuosena, dėl kurios sekančią dieną reikėtų gailėtis. Žinoma, jei nori kardinaliai pasikeisti – tuomet pokyčiams ši diena tikrai ne pati tinkamiausia.


Dieną, kuomet mėnulis yra Svarstyklių ženkle, geriausia pašvęsti kompleksinėms grožio procedūroms, t.y. apsilankyti ne tik pas kirpėją, bet ir pas kitus specialistus, dirbančius grožio srityje. Tik prieš tai būtų pravartu iš anksto susiplanuoti, kiek konkrečiai pinigų gali leisti sau išleisti.

Apsilankymo pas kirpėją vertėtų vengti tuomet, kai mėnulis įžengia į Žuvų ženklą. Problema bus ne tame, kad kirpėja prastai atliks savo darbą, o tavo emocionalume ir jautrume. Vargu, ar tau kas nors įtiks, taigi kam be reikalo gadintis sau nuotaiką?

Neverta kirptis, kai mėnulis būna Avino ženkle. Tokiomis dienomis apima vidinė įtampa ir nekantrumas, taigi grožio procedūros gali labiau erzinti, nei džiuginti. Be to, didelė traumų tikimybė. Kuomet mėnulis atsiduria Jaučio ženkle – taip pat geriau susilaikyti nuo kirpimosi, nes sekančią dieną greičiausiai gailėsiesi prarastų plaukų.

Jei tavo plaukai auga labai greitai, ir tu norėtum, kad jie augtų lėčiau, kirpkis delčios metu. Tiesa, jei kirpėjas turi “lengvą ranką” - tai nepadės, nes plaukai atauginės kaip ir įprastai, maždaug 1.5-2 cm per mėnesį. Delčia – puikus laikas ir plaukų priauginimui. Tokiu būdu tu ne tik kompensuosi savo energijos sumažėjimą, bet ir galėsi džiaugtis geru ir ilgalaikiu rezultatu.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
lian
2020-02-21 15:12
o ka daryt plonu plauku savininkem .pacio plauko nepastorinsi
to Viktorija
2012-09-10 11:56
pritariu
erika
2012-09-01 22:03
valgyk sveikiau,maziau nervu ir visa kita tai netik plaukai sustos slinke ir atitinkama prieziura nebus jokiu bedu.as asmeniskai naudoju sampuna tik nuo slinkimo ir jokiu bedu,tikrai padeda+plauku kauke,ir kuo maziau karstu dziovintuvu,tas irgi negerai.nemanau kad pagal menuli ten kazkas keisis,as manau tai tik kvaili prietarai,aisku kas kam.
c zx
2012-08-28 14:54
m,xd,,mjc
Viktorija
2012-08-21 14:46
aš pasiekiau maksimalų savo plaukų ilgį - kerpu ar nekerpu, ilgesni nuo to neauga