Grupė „Man-go“ naujam gyvenimui prikels Nidos dainą

Jau kurį laiką TV3 televizijos eteryje sukasi vasaros klipas, kuriame skamba daugelio pamėgta daina Nidai. Ovidijaus Vyšniausko ir Gintaro Zdebskio sukurta daina „Nida 94“ 1999 metais buvo perdainuota grupės „Junior“ ir tuomet tapo tikru hitu. „Praėjus beveik 20 metų daina vėl atgims ir jau liepos mėnesį pilna jos versija pasieks radijo stotis“, – žada grupės „Man-go“ lyderė Rima.

Rima prisiminė, kad grupė „Mango“ gimė 1998 metais ir pirmą kartą pasirodė kaip apšildanti grupė „Junior“ koncerte Nemuno saloje. „Kai buvo sukurta dainos „Nida 94“ „Junior“ versija, jie visuomet savo koncertus pradėdavo ta daina. Mes, žinoma, turėjom savo hitus – „Svetimi“, „Pavasariniai žiedai“, tačiau ta daina turėjo savyje Neringos, Nidos dvasią. Visada norėjome ją atlikti ir labai džiaugiamės pasitaikiusia proga“, – pasakoja „Man-go“ lyderė.TV3 vasaros klipe, kuriame pristatomos pagrindinės televizijos vasaros tinklelio naujienos, suskamba atgimusios dainos ištrauka, o jau liepos mėnesį radijo stotis turėtų pasiekti pilna dainos versija. „Retai būna, kad antra dainos versija skambėtų gal net kiek geriau nei originalas. Tačiau su „Junior“ versija būtent taip ir nutiko. Tai buvo vienas įsimintiniausių Nidos festivalio himnų. Todėl mes taip pat stengsimės nuo tos versijos labai nenutolti ir palikti pagrindinius akcentus“, – žada Rima.

TV3 šią vasarą žiūrovus kviečia popietes leisti su romantišku ir intriguojančiu turkų serialu „Kerštas ir meilė“ (darbo dienomis 16.30 val.), vakarais linksmins neįprasta, bet labai miela šeima seriale „Tėvelio dukrytės“ (darbo dienomis 20 val.), po jo – antras karščiausio vasaros realybės šou „2 barai“ sezonas iš pajūrio. Vasarą tradiciškai laukia objektyvios ir operatyvios „TV3 žinios“, o jau antroje jos pusėje aistras kurstys krepšinis – draugiškos pasirengimo Europos vyrų krepšinio čempionatui varžybos, o paskui ir pats čempionatas – „Eurobasket 2017“, kuris vasaros karštį pratęs ir rudenį.

 

» Rašyti komentarą