„GUESS“ kolekcijos pristatyme žinomi modeliai ir koketiškas įvaizdis (foto)

Parduotuvėje „GUESS“ buvo pristatyta nauja pavasario/vasaros drabužių ir aksesuarų kolekcija. Raudonu kilimu žengė žinomi pramogų, mados pasaulio atstovai, o žinomų svečių kompanija mėgavosi išskirtiniu reginiu.

Vakaro vedėjas elegantiškasis Tadas Rimgaila svečius supažindino su „GUESS“ atsiradimo istorija, atskleidė iki šiol mažai kam žinomų faktų apie „GUESS“ įkūrėjus. „GUESS“ parduotuvė vienam vakarui virto mados podiumu.  Vienas labiausiai atpažįstamų prekės ženklų pasaulyje pritraukė būrį madai neabejingų garsenybių. Renginyje apsilankė modelis Akvilina Ubartaitė, LRT laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė, verslininkė Liucina Rimgailė, grožio konkursų nugalėtoja Vaida Klizaitė-Jasaitienė, mados tinklaraštininkės Eva ir Laura Macijauskaitės, Dileta Meškaitė-Kiselienė su vyru Donatu, žurnalistė Jolanta Svirnelytė, rašytoja Agnė Pačekajė.Subtiliu seksualumu, ryškiomis spalvomis ir įvairiais raštais žavinčius drabužius pristatė profesionalus modelis Tomas Butautas, dainininkė Urtė Šilagalytė, balerina Kristina Tarasevičiūtė, seksualusis modelis Solveiga Mykolaitytė, modelis Justina Ieva Steponavičiūtė, „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė, „Mis Lietuva“ 2014 Agnė Kavaliauskaitė.Kuriant modelių įvaizdžius pagelbėjo ir neseniai duris atvėrusi žinomos vizažistės Militos Daikerytės grožio studija „Studio M“. Grožio pasaulio atstovė pasirūpino, kad modeliams būtų sukurtas seksualus, laisvas makiažas, žaismingos šukuosenos.

„Sklindanti energija, tinkamas įvaizdis ir charizma. Kai šie trys dalykai susijungia, moteris tampa užkariautoja. Aš tai pavadinčiau moterišku seksualumu“, – sako Milita. Vizažistės nuomone vasarinis makiažas turėtų būti subtilus, akcentuotas veido žvilgesys ir žvilgsnis.

„Vasaros metu jis turi būti seksualus, gilus. Tam pasiekti galima prailginti akies migdolo formą. Tačiau svarbiausia, kad moteris jaustųsi moteriška“, – patarimus dalina jauniausia Lietuvoje grožio salono savininke tituluojama mergina.

Ypatingo JAV prekės ženklo „GUESS“ vakaro modelių apranga pasirūpino stilistė Asta Valentaitė. Ilgametę patirtį turinti mados žinovė ne pirmą kartą susidūrė su šio prekinio ženklo drabužiais ir derino juos mados žurnalų fotosesijose. Viena stilingiausių Lietuvos moterų tituluojama gražuolė septyniems modeliams parinko skirtingus drabužių derinius, geriausiai atspindinčius šiltojo sezono mados tendencijas.„Deriniuose vyrauja spalvos, įvairūs raštai, plazdantys audiniai derinami su džinsu ar oda. Šio sezono mada tiesiog ragina būti drąsioms ir nebijoti išsiskirti. Norėjau, kad modeliai būtų ryškūs, žaismingi, spinduliuotų subtilų seksualumą ir atskleistų „GUESS“ kuriamą žavios koketės įvaizdį“, – sako A. Valentaitė.

Nepamiršti liks ir „GUESS“ prekės ženklą išgarsinę džinsai. Šį sezoną klasikinio silueto džinsai bei džinsiniai švarkeliai yra išsiuvineti bei stebina įmantriais raštais.

Artimiausias Astai – subtilus drabužių ansamblis, papildytas kokybiškais aksesuarais. Visuomet nepriekaištingai atrodanti stilistė pataria kitoms moterims neskubėti į parduotuvę pirkti naujų drabužių, o atidžiai peržiūrėti spintos turinį. Nors daugelis galvoja, kad stilistės spintoje tik vardiniai, itin brangūs drabužiai, Asta šias kalbas neigia ir priduria, kad mielai apsirengia ir masinės gamybos prekės ženklų drabužiais. Pasak stilistės, svarbiausia yra visuma ir keletas taisyklių, kurios padeda puikiai atrodyti.

„Atsikratykite nusibodusių daiktų, pasilikite tai, ką dėvite su malonumu. Pagyvinkite senus drabužius naujais aksesuarais, stilingomis naujo sezono detalėmis. Pavyzdžiui, šį sezoną  akį traukia auksu, sidabru ar bronza spindintys aksesuarai. Tai gali būti žėrinti rankinė, o gal sidabrinės odos sportiniai bateliai. Jau šiek tiek pabodęs odinis „baikerio“ stiliaus švarkelis įgavo naujų atspalvių, yra siuvinėjamas ir marginamas raštais. Jis kuo puikiausiai derės tiek prie plazdančių suknelių, tiek prie džinsų“, – kaip daug neišlaidaujant atsinaujinti pataria A. Valentaitė.


 

» Rašyti komentarą