Gyvenimo džiaugsmą Neringai Nekrašiūtei grąžino 20-čia metų vyresnis sutuoktinis

Dainininkė ir aktorė, vaikystėje buvusi populiaraus „Olialia“ choro lyderė Neringa Nekrašiūtė po ilgos pertraukos ir tylos periodo vėl grįžo į viešumą. Atvirame interviu TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ jauna moteris prisipažino, kad užgriuvusi šlovė jai buvo tapusi didžiule našta, nuo kurios net norėjosi užsidaryti vienuolyne. Tačiau šiandien už sugrąžintą ramybę Neringa dėkoja savo 20-čia metų vyresniam vyrui.

Nuo šešerių metų dainuojanti atlikėja, kaip pati sako, galiausiai pavargo nuo aplinkinių dėmesio, nustojo džiaugtis gyvenimu ir dingo iš viešumos. „Aš visada buvau nepatenkinta savo būtimi, savo gyvenimu. Ir galvojau, ką man reikia daryti, kad aš tapčiau laiminga? Netenkino manęs kasdienybė, žmonės, pati savęs netenkinau. Labai daug atima tas nuolatinis buvimas scenoje“, – atvirai TV3 eteryje pasakojo atlikėja.

Išskirtiniame interviu Neringa atskleidė ir dar daugiau nežinomų detalių iš savo gyvenimo. Jauna moteris prisipažino, kad mokydamasi aktorystės buvo įsisukusi į nesibaigiančių vakarėlių liūną: „Kažkokie vakarėliai, nepriklausomybė... Iš viso moteriai neturėti vyro yra pražūtis! Nes moteris eina laukais, kai neturi vyro. Aš ėjau laukais! Man rūpėjo tik linksmybės, tūsai. Tai smagu, bet paskui tu savo energiją taip išdrabstai, kad vieną dieną ima rodytis, jog tiesiog išprotėsi“.„Tu visą save atiduodi scenai, o kaip paskui save surinkti? Galiausiai tu nerandi sau ramybės. Prasideda depresija. Aš sirgau ilgalaike depresija. Kokius trejus metus negalėjau išeiti iš tos savo vidinės tuštumos. Tiesiog negyvenau, o egzistavau ir nežinojau, kaip iš tos duobės išlipti“, - skaudžią praeitį prisiminė dainininkė.

N. Nekrašiūtė atskleidė, kad prieš sukurdama šeimą ji galvojo net apsigyventi vienuolyne: „Man taip buvo blogai, kad aš galvojau, kad išeisiu kur nors į vienuolyną, užsidarysiu ir ten gyvensiu. Tada aš suradau vyrą, kuris man pasakė žingsnis po žingsnio, ką turiu daryti, kad save subalansuočiau“.

N. Nekrašiūtė tikina, kad už gražintą ramybę ir gyvenimo džiaugsmą ji dėkinga tik savo vyrui. Aktorė ir dainininkė su 20-čia metų vyresniu sutuoktiniu augina trejų sūnelį Mohaną ir džiaugiasi šeimos laime. „Jis yra bakhti jogas, propaguoja šį gyvenimo būdą jau daugiau nei 20 metų. Mūsų gyvenime nėra vietos rūkalams, alkoholiui“, – apie dabartinį savo gyvenimo būdą laidoje pasakojo atlikėja.

„Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!
 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Šiaulietė
2018-11-10 18:30
Gerbiamoji Neringa. Norėdama rasti dvasinę ramybę,turite atsiprašyti moterį,kurią įżeidet prieš visą Lietuvą,kuri jūsų pomėgį menui išugdė be išskaičiavimo jau vaikysteje. Žiauriai pasielgete, jus tai lydi visą gyvenimą. Tai Jūsų meno šaknys, nukirtote jas.Bukite dėkinga tiems ,kurie buvo svarbus Jūsų gyvenime.Ir atgausite dvasinę ramybę.Su pagarba.
NESUPRATAU
2017-11-10 10:09
kodel raseiva taip nnet kelis kartus bruko vyro amziu. Ar tas amzius skaitytojus kazkaip turi veikti?
NIJOLE
2017-09-22 17:03
labai myliu Neringa niekada nliudek tu esi ,gabi ir labai grazi tu tiesiog SAUNUOLE