Į apnuogintos krūtinės skandalą įsivėlusi V. Šaulytė nusifilmavo populiariame seriale

Kūrybinės komandos nuotr.

Į televizijos ekranus sugrįžo sparčiai išpopuliarėjęs, nuotykių ir gerų emocijų kupinas komiškas TV3 serialas „Bruto ir Neto 3“. Naujajame sezone vaidmenis kurs daugybė naujų veidų, tarp kurių – ne tik aktoriai. Pirmojoje serialo serijoje nusifilmavo ir šiuo metu bene labiausiai šalyje aptarinėjama mergina – neseniai viename sostinės renginių tikrą diskusijų audrą dėl gilios iškirptės sukėlusi stilistė, kūrybinio dueto „ŠaŠa“ narė Viktorija Šaulytė.

V. Šaulytei seriale „Bruto ir Neto 3“ buvo patikėtas epizodinis medicinos slaugytojos vaidmuo. „Seriale vaidinau seselę. Vaidmuo epizodinis, tačiau personažas turėjo ir šiek tiek teksto. Režisierius papasakojo, koks mano vaidmuo, perskaičiau scenarijų ir susidėliojau savo galvoje, koks tas mano personažas turėtų būti“, – pasakojo stilistė.

Šis vaidmuo – ne pirmas V. Šaulytės darbas filmavimo aikštelėje, atlikti epizodinius vaidmenis jai yra tekę ir anksčiau. Mergina ne kartą tikino, kad norėtų tapti aktore.
 „Labai džiaugiuosi turėdama galimybę suvaidinti kiekvieną epizodinį vaidmenį. Dažnai galvoju apie tai, kad labai norėčiau sukurti ne tik epizodinį, bet ir vieną iš pagrindinių ar net pagrindinį vaidmenį. Turbūt tai ir yra tas mano svajonių vaidmuo“, – šypsodamasi sakė V. Šaulytė.

Praėjusią savaitę stilistė sukėlė diskusijų audrą, kuomet viename renginyje pasirodė su savo ir kolegos Joringio Šato kurtu drabužiu, apnuoginusiu merginos krūtinę. Drąsus V. Šaulytės įvaizdis susilaukė daugybės komentarų – vieni gyrė jos skonį ir eleganciją, kitiems drabužis nepatiko, o dar kiti ėmė atvirai tyčiotis iš stilistės kūno, o tai dar labiau įaudrino diskusiją net tarp žinomų žmonių.

Tačiau dėl kilusio skandalo V. Šaulytė nustoti kurti neketina – tikina, kad jis ją tik dar labiau paskatino siekti savo tikslo. „Savo kurtu įvaizdžiu specialiai nesiekėme skandalo. Todėl mano noras vaidinti ir kurti vaidmenis yra susijęs tik su mano pačios darbu ir stengimusi bei tobulėjimu!“, – sakė V. Šaulytė.

„Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukels į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįš į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.
 Būdamas šiltuose kraštuose Pranas išmoko maisto gaminimo paslapčių, kurias nuspręs išbandyti Gaisrių kaime atidaręs restoraną, susilauksiantį neregėto populiarumo. Tačiau pagrindinis Prano tikslas bus pasipriešinti konkurentams – naujai hipsterių porai, kurių vaidmenis atliks aktoriai Karina Stungytė ir Eimutis Kvoščiauskas.

Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

 

„Bruto ir Neto 3“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!
 

» Rašyti komentarą