Į kino ekranus sugrįžta visų laikų populiariausios lietuviškos komedijos herojai

Andrej Vasilenko nuotr.

Praėjusiais metais režisieriaus Kęstučio Gudavičiaus sukurta komedija „Tarp mūsų berniukų“ sumušė visus rekordus – tapo netik populiariausiu filmu 2016 metais, bet ir populiariausia visų laikų lietuviška komedija. Šių metų pabaigoje berniukai – Audrius Bružas, Leonardas Pobedonoscevas, Kirilas Glušajevas ir Mantas Vaitiekūnas – sugrįžta į kino ekranus naujam nuotykiui. Šį kartą pašėlęs ketvertukas keliaus į klasės susitikimą.

Režisieriaus Kęstučio Gudavičiaus teigimu, naujoje komedijoje „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ juoko bus visiems – ir berniukų fanams, ir nieko apie juos nežinantiems. „Filmo „Tarp mūsų berniukų“ fanai pamatys savo pamiltus personažus ir kartu su jais pasiners į dar vieną nuotykį. Galima sakyti, buvau jiems skolingas istorijos tęsinį. Tuo tarpu žiūrovai, kuriems berniukų herojai dar nepažįstami, pamatys smagią istoriją apie klasės susitikimą. Tai nemenkas išbandymas. Juk per susitikimą ne tik sužinai, ko pasiekė tavo draugai, bet norom nenorom pradedi galvoti, ar gyvenime padarei tinkamus pasirinkimus. O būtent blogi pasirinkimai ir yra šios komedijos variklis“, – pasakojo režisierius.
 Įkvepiančių seminarų moterims vedėjo Tomo vaidmenį sukūręs Audrius Bružas pasidžiaugė, kad klasiokus tenka vaidinti su kolegomis, su kuriais teko būti panašiame vaidmenyje, tik realiame gyvenime. „Įdomu tai, kad su Leo ir Mantu mes buvome kursiokai, o Kirilas buvo to paties fakulteto studentas. Taigi, vaidinant klasiokus buvo labai smagu priminti smagias akimirkas, kurias su šiais vaikinais praleidau kartu. Pavyzdžiui, kai per garsiai „studijavome“, buvau išmestas iš bendrabučio. Viso filmavimo metu beveik nenustojome juoktis“, – dalinosi įspūdžiais Audrius Bružas.

Leonardo Pobedonoscevo, sukūrusio sėkmingo reklamos agentūros vadovo Gedimino vaidmenį, teigimu, žiūrovus nustebins berniukų evoliucija. „Gediminas vedė ir, rodos, yra jau atradęs savo laimę, Linas – dar giliau palindęs po žmonos padu, Tomas – turbūt pats vyriškiausias iš kompanijos – pradėjęs abejoti savo gyvenimo pasirinkimais ir vyriškumu, o Vytautas – rankiojantis sugriuvusio šeimos gyvenimo šukes. Filmas žavus tuo, kad tai nėra paprasta berniukų kelionė į klasės susitikimą. Tai kelionė per jų pačių gyvenimą. Patikėkite, žiūrovams bus neįmanoma nuspėti vingių istorijoje“, – slapukavo L. Pobedonoscevas.
 


 

Filmas „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ nėra tiesioginis lankomiausio 2016 metų filmo „Tarp mūsų berniukų“ tęsinys, o visiškai nauja istorija, sukurta pagal itin sėkmingą danų Lars Meering ir Claudia Boderke scenarijų. Pagal šį scenarijų sukurti filmai, išleisti Danijoje, Suomijoje ir Estijoje, tapo kino superhitais. Filme žiūrovų pamilta ketveriukė keliauja į klasės susitikimą. Tačiau berniukai nebūtų berniukais, jeigu pakeliui jų nelauktų nepaprasti nuotykiai: apsilankymas vaisingumo klinikoje, intriguojančios pažintys naktiniame klube, vyriškumo išbandymai, ir daugybė dalykų, kuriuos daro vyrai, kai nemato moterys. Na ir, žinoma, galiausiai – pats įsimintiniausias klasės susitikimas gyvenime, kuris pakeis herojų gyvenimus visiems laikams.

„Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ Lietuvos kino teatruose pasirodys šių metų gruodžio 30 d. Filme vaidmenis sukūrė Audrius Bružas, Leonardas Pobedonoscevas, Kirilas Glušajevas, Mantas Vaitiekūnas, Ineta Stasiulytė, Mindaugas Papinigis, Gabrielė Malinauskaitė, Karina Stungytė, Neringa Butytė, Austėja Lukaitė, Balys Latėnas, Valentinas Krulikovskis ir Donatas Šimukauskas.
 

 

» Rašyti komentarą