Idealūs šortukai pagal figūros tipą

Karštomis vasaros dienomis kyla noras išsinerti iš odos. Atrodo, kad rūbai kliudo, todėl geriausia, kad jų būtų kuo mažiau. Ką čia slėpsi – šortai tampa tikru išsigelbėjimu. Tačiau ką daryti toms, kurios bijo parodyti savo kūną ir nenori išryškinti (tikrų ar tik įsivaizduojamų) trūkumų? Pasinaudok šiais patarimais – jie padės tau išsirinkti idealius šortukus.

Jeigu tavo ūgis žemas

Esi 160 cm ūgio arba žemesnė? Tada pirk kaip galima trumpesnius šortukus. Gudrybė labai paprasta – kuo šortai trumpesni, tuo kojos atrodo ilgesnės, ir atvirkščiai.

„Smėlio laikrodžio“ figūra

Jeigu gamta tave apdovanojo didele krūtine ir plačiais klubais, gali rinktis vieną iš dviejų variantų – arba atitraukti aplinkinių dėmesį nuo klubų plačiais ir ilgais šortais, arba rinktis itin aptemptus šortus, tačiau tik su sąlyga – turėsi avėti aukštakulnius.

Jeigu droviesi

Jeigu tau nepatinka tavo kojos, tačiau kepti taip pat neturi nė menkiausio noro, gali rinktis šortus iki kelių.


Platūs klubai

Pirk klasikinius šortukus, tik prieš tai įsitikink, kad jie nuo klubų leidžiasi tiesia linija ir neapsitempia. Venk didelių kišenių, kadangi klubai su jomis atrodys dar platesni.

Kreivos kojos

Šiuo atveju šortai turi būti laisvi, neišryškinantys kūno linijų (ir pageidautina, kad be jokių paveikslėlių ar raštų).

„Kriaušės“ ir „obuolio“ tipo figūra

Tiks laisvo stiliaus šortai. Ilgį rinkis atsižvelgdama į kojų ilgį (kaip minėta, kuo šortai trumpesni, tuo kojos atrodys ilgesnės). Ilgesni marškinėliai padės išlyginti disbalansą.

Aukštoms ir liesoms

Jeigu esi aukšta, o tavo kojos – plonos, rinkis šortus su atvartukais. Jie vizualiai trumpina kojas, figūra vizualiai atrodo šiek tiek pilnesnė.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Alina
2013-07-08 19:56
Nida, tiesą sakai. Gyvenu Vilniuje, kur tik nelaksciau. Ir panoramoje, oze, akropolyje, vcup'e, gariūnuose - niekur nėra normalių šortukų. Visi kažkokie platūs, pagrinde - džinsiniai. O jei tai ne džinsas, tai sintetika kažkokia. Savo dydį paėmi - net nesueina aplink normaliai. Ėmi dydį mažesnį - netelpi, didesnį - skęsti.
Pačios ūgis 163, svoris 55 kg. Antrus metus tuos pačius šortukus nešioju. Gražūs, bet tokie jau ištampyti.
Gabė
2013-06-03 14:18
O jei mano pečiai platūs, o krūtinės ir klubų beveik nėra? Berniukiškai figūrai jau šortai netinka?
nida
2013-04-26 01:42
slamstas ne straipsnis-raso jei zema ar pilnesne ar smelio laikrodzio figura o kelia anoreksikiu foto...mano ugis 1.63 sveriu 56kg ir niekaip niekada negaliu rasti sortuku kurie graziai atrodytu...viena karta esu turejus idealius sortukus kuriuos nesiojau ne negaliu pasakyt kiek metu kol jau lopai plyst pradejo.dabar nera normaliu sortuku visi kaskokie nesamoningi tipo mada bet man nusispjaut kad tik graziai atrodytu.
dijana alksandravkiciute
2012-09-15 14:51
stilius puikus
ooo
2012-09-04 20:02
vejai