Idėja šeimos portretui

Niekam nėra paslaptis, kad tėveliai mėgsta fotografuoti savo vaikučius ir fotografuotis kartu su jais  – juk šeimos nuotraukos teikia tiek džiaugsmo! Tačiau tai – ne vienintelis būdas išsaugoti gražiausius prisiminimus.

Norite pradžiuginti savo toli gyvenančius giminaičius? O gal tiesiog svajojate turėti kažką, kas primintų šeimos narių vienybę, kažką, prie ko kūrimo prisidėtų tiek tėveliai, tiek vaikučiai? Tuomet ši idėja – kaip tik Jums!


Jūs galite rinktis vieną iš dviejų variantų:

  1. „Kitokia“ šeimos nuotrauka. Jums nereikės sukti galvos dėl to, kad kažkas nesišypso, atrodo susivėlęs ar tiesiog „ne taip“. Viskas, ką reikia padaryti – sudėti visų šeimos narių rankas vieną ant kitos ir nufotografuoti. Tai bus ir puiki atvirutė, kurią galėsite išsiuntinėti bet kokia proga ir bet kam, ir gražus mėgstamos knygos skirtukas. Panaudojimo būdų tikrai rasite ir daugiau.
  2. Rankas galima apipiešti ant popieriaus, o tada perkelti ant audinio ir išsiuvinėti skirtingomis spalvomis. Šis būdas sudėtingesnis, tačiau išliekamoji vertė – didesnė. Tai – ne tik rankdarbis, kurį galėsite įsirėminti ir papuošti savo namus, bet ir... būdas sugrįžti į praeitį. Kam jau kam, o ūgtelėjusioms atžaloms ateityje uždėjus ranką ant siuvinio džiaugsmo ir susidomėjimo bus nė kiek ne mažiau, nei stebint žymes durų staktoje.


Kuris iš šių būdų Jums artimesnis, rinkitės pagal save. Na, o kad būtų lengviau apsispręsti, pridedami ir šie du pavyzdžiai.

» Rašyti komentarą