Įspūdingiausi garsenybių sužadėtuvių žiedai (foto)

„Deimantai - geriausi merginų draugai,“ - koketiškai dainavo Marilyn Monroe.  Jai, tikriausiai, antrina ir garsiausios pasaulio moterys, kurios puikiai sutaria su įspūdingo dydžio brangiaisiais akmenimis.

Pagrindinėje nuotraukoje: Kate Middleton

Žiedas su 18 karatų safyru, puoštas 14 deimantų. Beje, žiedas seniau priklausė Princesei Dianai.

Khloe KardashianŽiedas su 2,5 karato deimantu, puoštas smulkesniais deimantais. Manoma, kad jo vertė siekia 850 000 JAV dolerių. Moteris išsiskyrė, tad šiuo įspūdingu papuošalu nebesidabina.

Kristin CavallariDailus žiedas su 5,2 karato deimantu, puoštas vientisa smulkesnių deimantų eile.

Jessica BielSvajonių jaunikis Justinas Timberlake'as savo būsimąją žmoną nustebino sužadėtuvių žiedu su 18 karatų deimantų.

Anne HathawayAktorė puošiasi prabangiu, tačiau subtiliu platininiu žiedeliu su 6 karatų deimantu.

Blake LivelyNeseniai vaikelio susilaukusi aktovė mūvi garsenybių itin mėgstamos juvelyrės Lorraine Schwartz kurtą žiedą su šviesiai rausvu deimantu.

Kim KardashianŽiniasklaidos dėmesį dievinanti moteris jo sulaukė ir dėl savo žiedo - manoma, kad net 15 karatų pagrindiniu bei daugybe smulkesnių deimantų puošto žiedo vertė siekia 8 milijonus JAV dolerių.

Jennifer Aniston8 karatų deimantu puoštas, 500 000 JAV dolerių vertas žiedas, kurį įteikė gražuolis Justinas Therouxas turėjo padėti pamiršti nesėkmingus santykius su Bradu Pittu.

Olivia WildeModelio ir aktorės žiedas išsiskiria originalumu - kiek neįprastos, ovalios formos skaidrus deimantas apjuostas smaragdinės spalvos deimantukais.

 

» Rašyti komentarą