Įspūdingoje „Wicky“ fotosesijoje: šventiškas Deimantės Kazėnaitės ir dizainerės duetas

Gedimino Žilinsko nuotr.

Pašėlusio vakarėlio nuotaika, gražios moterys, konfeti, žaidimai, stilingiausios sostinės vietos - taip nuolat netradiciniais kūrybiniais sprendimais stebinantis prekės ženklas „Wicky“ pristato naujausią, gražiausioms metų šventėms skirtą drabužių kolekciją merginoms ir moterims.

Siautulingos ir itin stilingos fotosesijos veidu tapo gerai žinoma, talentinga vizažistė Deimantė Kazėnaitė. „Deimantė – išskirtinių bruožų, netradicinio grožio moteris. Ji pasitikinti savimi, stipri asmenybė – būtent tokia, kuriai ir dedikuoju savo kūrybą. Be to, su Deimante esame geros draugės, visada ja pasitikiu, todėl ji ir buvo viena iš naujosios fotosesijos įvaizdžių kūrėjų“, - atvirauja prekės ženklo įkūrėja ir dizainerė Viktorija Rakauskienė.
 Viktorija, siekdama parodyti, kad jos kurti drabužiai puikiai tinka ne tik ilgakojėms, itin lieknoms merginoms, pirmąkart fotosesijoje ryžosi pozuoti ir pati.

„Yra tekę girdėti, kad daugelio dizainerių kuriami drabužiai puikiai atrodo tik ant podiumo, užvilkti ant modelių matmenų standartus atitinkančių merginų. Norėdama paneigti šį mitą, ryžausi savo projekte sudalyvauti ir pati. Jaudulio tikrai netrūko, juk prieš objektyvą stojau pirmąkart, tačiau dirbant su profesionalia komanda, jis greit dingo. O ir vilkėdama savo kurtus drabužius jaučiuosi puikiai, jie skrupulingai apgalvoti, išjausti“, – pasakoja Viktorija, kuri jau ne pirmąkart su savo kūrybiniais projektais ir idėjomis kreipiasi į fotografą Gediminą Žilinską.

Naujojoje įspūdingoje kolekcijoje – net 20 vienetinių suknelių, komplektų modelių. Audinius dizainerė rinkosi ir užsakinėjo Italijoje. Kūriniuose dominuoja veliūras, dirbtinio kailio, blizgios detalės, kutai, lateksas, vienspalvės sodrių spalvų medžiagos, margi šventiniai raštai.
 Paklausta apie įkvėpimą naujai kūrybai, Viktorija neslepia: „Kai kuri ir dirbi savo svajonių srityje, įkvėpimo ieškoti toli nereikia. Viską darau su dideliu užsidegimu ir siekiu savo idėjas išpildyti iki galo. Džiaugiausi, kad mūsų šalyje yra nemažai savo srities profesionalų, padedančių tai padaryti. Vienas jų – fotografas Gediminas Žilinskas, kuris mane visada puikiai supranta, palaiko, neretai papildo mano idėjas. Pro jo objektyvą visada matau tai, ką noriu matyti, visiškai pasitikiu juo kaip profesionalu bei asmenybe.“

„Fotosesija buvo kaip niekad šventiška ir linksma! Su Viktorija turėjome labai smagų laiką, švęsti ir pozuoti fotosesijoje – tobulas derinys! Visų pirma, susikūrėme tokią atmosferą, kurioje būtų nuoširdžiai linksma, o tada beliktų tai perteikti ir kitiems“, - darbą su dizainere atsimena Deimantė, kuri prisidėjo ir prie įspūdingos naujosios „Wicky“ kolekcijos modelių įvaizdžių kūrimo, - „Kadangi buvo pasirinkta vakarėlių tematika, norėjau, kad makiažo ir plaukų įvaizdžiai būtų ryškūs, švytintys, kad jų pagalba galėtume dar labiau įsijausti į šventės nuotaiką.“
 Jau ne su pirmu Viktorijos projektu dirbantis Gediminas Žilinskas mielai prisidėjo ir prie šios naujausios kolekcijos pristatymo kūrybos proceso. „Viktorija yra greitai auganti bei tobulėjanti dizainerė. Mane žavi jos energija, užsidegimas kurti kolekcijas ir tai, kad ji renkasi tikrai ne lengviausią kelią atskleidžiant savo kūrybines vizijas fotosesijų metu. Ji drąsi, nebijo rinktis įdomesnių lokacijų, leidžia ir man įgyvendinti savo įdomesnes idėjas“, - pasakoja vienas garsiausių šalies fotografų, naujosios kolekcijos fotosesijos lokacijomis parinkęs išskirtines sostinės vietas.

„Nusprendėme šios fotosesijos idėją vystyti per nuotaikingo vakarėlio tematiką. Viešbutį „Congress Avenue“ pasirinkome dėl modernaus, bereikalingom detalėm neapkrauto interjero, kuris itin tinkamas tokiems darbams. Taip pat jis yra vienas iš miesto širdyje esančių viešbučių, kur išties ir vyksta visas vakarėlių šurmulys. Vėliau veiksmą perkelėme į barą „Sanatoriją“ – vieną naujausių ir madingiausių barų sostinėje, kurio interjeras puikiai atitiko „Wicky“ kolekcijos tematiką ir koloritą“, - atskleidžia Gediminas.
 Per gražiausias metų šventes visoms dailiosios lyties atstovėms dizainerė Viktorija pataria nebijoti eksperimentuoti: „Būkite drąsios, nebijokite stebinti ir sužibėti. Vilkėdamos vienetinius drabužius, jausitės ypatingai be rizikos šventėje sutikti kitą moterį su tokia pat suknele.“

Ši šventinė kolekcija – jau penktoji prekės ženklo „Wicky“ kūryboje. Ankstesnes „Wicky“ kolekcijas reprezentavo tokie žinomi šalies veidai kaip stilistė Agnė Jagelavičiūtė, aktorė Grėtė Indičianskytė bei tinklaraštininkė Simona Burbaitė. Naujuosius vienetinius kūrinius nuo rytojaus bus galima apžiūrėti bei įsigyti sostinės butike „LaBoutique“.
 

» Rašyti komentarą