Išsirink savo komforto lygį „Eglės sanatorijoje“

Partnerių nuotr.

Nuolatinis tempas, stresas, nuovargis darbe ar namuose, irzlumas ir nusilpusi imuninė sistema - tai ryškūs pavojaus signalai, susidūrę su jais turėtume sustoti, susimąstyti ir skirti laiko atokvėpiui. Kartais net ir sudėtingiausias problemas gali išspręsti visavertis poilsis. Labai svarbu suprasti, kad organizmą stiprinančios procedūros ir laikas sau privalo būti įrašyti mūsų dienotvarkėje.

Visgi, ne paslaptis, jog poilsį, jo pobūdį ir kokybę visi suprantame skirtingai ir sveikatinimo bei poilsio paslaugų bei vietos pasirinkimas žmogui gali tapti didžiausiu iššūkiu. Kartais net vienos šeimos narių pomėgiai bei reikalavimui poilsiui kardinaliai skiriasi. „Eglės sanatorija“ surado išeitį, kaip patenkinti skirtingus žmonių poreikius ir suderinti ne tik vienos šeimos, bet visų klientų skirtingus poreikius.

Eglės sanatorija

Jau nuo birželio 1-osios pirmieji „Eglės sanatorijos“ klientai išbandys naujieną, suteiksiančią dar daugiau komforto – nuo šiol stikline galerija, tarsi pušyno taku sanatorijos svečiai komfortiškai, apsisiautę chalatais ir neišeidami į lauką turės galimybę pasiekti sanatorijos gydyklą ir pagrindinę mineralinio vandens biuvetę. Tačiau tai – tik didžiosios naujienos dalis. Vasarą „Eglės sanatorija“ pristatys klientams galimybę pasirinkti pageidaujamą komforto lygį: economy, standard arba comfort.

Economy komforto lygis patiks tiems klientams, kurie yra įpratę matyti klasikinę „Eglės sanatoriją“ ir dievina pasivaikščiojimus lauke, kvėpuojant tyru Druskininkų oru. Pasirinkę economy lygio apgyvendinimą, sanatorijos svečiai didžiąją dalį procedūrų, valgyklą ir mineralinio vandens biuvetę pasieks lauko takais.

Eglės sanatorija

Standard komforto lygis skirtas tiems svečiams, kuriems nesinori baimintis dėl blogo oro. Pasirinkus standard komforto lygį didžiąją dalį procedūrų bei kitas sanatorijos teikiamas paslaugas „Eglės sanatorijos“ gyventojai galės pasiekti stikline galerija, neišėjus į lauką. Šis komforto lygis yra tikras aukso vidurys – optimalus variantas klientui, kuris mėgsta patogumo, komforto ir paprastumo santykį.

Comfort komforto lygis patiks tiems, kurie nori išskirtinių apgyvendinimo sąlygų ir dievina aukščiausią komforto lygį. Pasirinkę šį lygį klientai po vienu stogu ras viską – gydyklą, valgyklą, galės lankytis sanatorijoje rengiamuose koncertuose ir kitose pramogose. Šis, aukščiausias, komforto lygis užtikrins ir aukščiausio lygio poilsį gražiausiuose Lietuvos kurortuose – Birštone ir Druskininkuose.

Eglės sanatorija

Kokybiškam jėgų atgavimui ir poilsiui komfortas yra itin svarbus. Visgi, kiekvienas jaučiasi geriausiai ten, kur aplinka yra priimtiniausia. Kai aplinka atitinka lūkesčius ir norus – tai žmogų priartina prie pilnatvės ir atsipalaidavimo jausmo. Tačiau net ir siekdama prisitaikyti prie kiekvieno svečio noro ir gerindama komforto sąlygas, „Eglės sanatorija“ užtikrina, kad net ir pasirinkę skirtingus komforto lygius, klientai gaus vienodas, aukščiausios kokybės sveikatinimo bei gydymo paslaugas. Belieka tik išsirinkti SAVO KOMFORTO LYGĮ!

» Rašyti komentarą