Jamie Oliver blynai su kokosais ir granatais Užgavėnėms

Keistas sutapimas, tačiau šiandien dalinomės bene mieliausio ir šeimyniškiausio (jis turi net keturis vaikučius - tris dukreles ir sūnelį) virtuvės šefo Jamie Oliver paprastais, bet labai naudingais patarimais kiekvienai šeimininkei, o pats Jamie savo socialinio tinklo paskyroje šiandien pasidalino blynų receptu - puikus Užgavėnių sutapimas!

6 blynams jums reikės:
1 didelio kiaušinio,
1 puodelio prasijotų miltų,
1 arbatinio šaukštelio kepimo miltelių (nebūtinai),
1 puodelio miltų,
8 šaukštų kokoso drožlių,
20 g sviesto,
1 granato,
2 kaupinų šaukštų jogurto,
Apelsino ar citrinos žievelės.


Sumaišykite kiaušinį, miltus, pieną, pridėkite kepimo miltelių, suberkite kokoso drožles ir žiupsnelį druskos. Viską labai gerai išmaišykite iki vienalytės masės. Trumpam atidėkite į šalį, kad kokoso drožlės truputį įmirktų.

Granatą perpjaukite pusiau, puselę laikykite virš tuščio indo ir šaukštu tapšnokite per žievę - sėklytės pačios iškris, jeigu granatas gerai prinokęs, jeigu ne, tai truputį jį pamaigykite delne ir vėl padaužykite šaukštu.

Pusę sviesto ištirpinkite keptuvėje ir kepkite blynus - į vieną didesnę keptuvę turėtų tilpti 2 - 3 blynai. Iškepus nuvalykite keptuvę nuo padegusio sviesto ir tešlos likučių popieriniu rankšluosčiu, ištirpinkite likusią sviesto puselę ir kepkite dar 2 - 3 blynus.  

Ant dar karštų blynų dėkite porą šaukštų mėgiamo jogurto, pabarstykite granato sėklomis ir patarkuokite truputį citrinos ar apelsino žievelės.

Skanaus! Sočių Užgavėnių!
 

» Rašyti komentarą