Jolanta Leonavičiūtė liejo prakaitą fitneso treniruotėje ir parodė raumenukus

Modelis Jolanta Leonavičiūtė kartu su 17 projekto „Fit Model Lietuva“ merginų apsilankė Vilniaus sporto festivalyje įrengtoje specialioje „Reebok Fitness Challenge“ treniruočių zonoje. Merginos intensyviai ruošiasi ir beveik kasdien pluša treniruočių salėje prieš spalio 15 d. vykstančias pirmąsias varžybas Kaune.

Viena iš projekto dalyvių, modelis Jolanta Leonavičiūtė prieš laukiančią treniruotę sutiko papasakoti apie savo pasirengimą varžyboms. „Didžiausias malonumas matyti kaip gražėja tavo kūnas, ryškėja raumenys. Žinoma, šis pasirengimas tikrai nėra lengvas, sportuojame 4 kartus per savaitę, savaitgaliais mokomės pozuoti ir laikomės griežto mitybos plano. Tačiau rezultatai akivaizdūs ir džiuginantys. Dabar liko sulaukti varžybų ir puikiai jose pasirodyti“, - pasakojo J. Leonavičiūtė. Paklausus ar tikisi nugalėti, Jolanta šyptelėjo ir pripažino, kad apie prizinę vietą ji tikrai pagalvoja.Visos projekto „Fit Model Lietuva“ dalyvės treniruotės metų sportavo iš visų jėgų, todėl po treniruotės neslėpė, lengva nebuvo, treniruotė buvo aukšto intensyvumo, pareikalavo daug ištvermės. Tačiau patikino, kad geros nuotaikos ir energijos pasikrovė visam savaitgaliui.

„Mūsų merginos ruošiasi varžyboms dirbdamos su svoriais, treniruoklių salėje. Čia buvo intensyvi kardio treniruotė, tačiau visos turėjome gerą laiką ir galėjome išbandyti savo jėgas“, - įspūdžiais po treniruotės pasidalino projekto organizatorė Nastia Sidorevič.

 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Sdsds
2016-10-04 04:28
Gražu