Juodai baltas namų interjeras

Norėdami sukurti modernų, tačiau pakankamai santūrų interjerą, dizaineriai neretai naudoja juodai baltą spalvų gamą, kuri puikiai tinka tiek vonios kambariui ar virtuvei, tiek miegamajam ar svetainei. Nors šiomis kontrastingomis spalvomis “laviruoti” nėra sudėtinga, vis dėl to norint sukurti darnų interjerą, reikėtų atkreipti dėmesį į keletą taisyklių.

  • Jei balta ir juoda spalva bus tolygiai paskirstytos – interjeras atrodys sunkus. Todėl reikėtų pasistengti, kad kuri nors viena spalva būtų vyraujanti, o kita – tik ryškus, gyvybingumo suteikiantis akcentas.
  • Balta spalva vizualiai praplečia kambario erdves ir suteikia lengvumo. Minimalistinio stiliaus interjere dažniausiai naudojama būtent balta spalva.
  • Anot psichologų, juoda spalva suteikia saugumo jausmą ir apriboja asmeninę erdvę. Būtent dėl šios priežasties dažnas paauglys pageidauja tamsaus savo kambario interjero. Jei norite sukurti privačia erdvę, kurioje galėtumėte jaustis saugiai ir atsipalaiduoti, galite įsirengti juodą miegamąjį, kurį pagyvinkite baltomis detalėmis.
  • Juodai baltas interjeras atrodo gana griežtas, taigi turėtumėte pagalvoti apie tai, kiek norite jį sušvelninti. Geriausiai šį kontrastą švelnina pilki atspalviai. Įdomiai atrodo blizgūs metalo akcentai. Dar vienas būdas – baltą spalvą pakeisti pilka.

Svarbų vaidmenį juodai baltame interjere vaidina ir dekoratyviniai elementai, pavyzdžiui, stiklinės vazos ar šviestuvai. Interjerą galima paįvairinti ir kitomis spalvomis: prie juodai balto dizaino puikiai tinka raudona ir gelsvai žalsva spalva, tik svarbu nepadauginti, nes šios spalvos turi būti tik akcentas. Galima paeksperimentuoti ir su kitomis spalvomis.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Mika
2012-07-04 00:02
Man tai visai nieko tik trūksta interjero detalių ir man asmeniškai raudonos spalvos
jhd
2012-06-17 14:05
Nelabai patiko , nejaukiai jausciausi sitokiam kambary
anuskute
2012-05-25 19:35
man tai nepatinka toks interjeras,nesijausčiau jaukiai.vien tik juoda ir balta spalvos man per griežtos.jausmas kaip kokioj įstaigoj.
laima
2012-05-25 16:37
Man balta juoda per daug rėžia akį, tai aš irgi derinčiau su pilka
Vilija
2012-05-25 15:33
Tikrai gražu. Elegantiška. Bet aš labiau už juodos ir pilkos derinį.