Jūsų brangus mažylis nusipelno geriausio – atraskite tinkamus „Pampers“ gaminius savo kūdikio poreikiams

Partnerio nuotr.

Apgaubkite mažylius švelnumu

Tėvystė dovanoja ne tik džiugesio akimirkas, bet ir iššūkius. Akivaizdu, kad tinkama mažylių priežiūra dabar tapo itin svarbi, todėl „Pampers“, sauskelnių prekės ženklas nr. 1 pasaulyje, yra pasirengęs padėti visiems tėvams.

Kai kūdikiai auga, jų poreikiai keičiasi, todėl norime būti su jais kiekviename etape – nuo gimimo iki mokymosi naudotis puoduku. Mažyliai yra gležni ir pažeidžiami, todėl mes norime jais rūpintis ir palaikyti jų tėvus. Štai kodėl žemiau pateikiame savo gaminių apžvalgą. Leiskite padėti jums pasirinkti!

„Pampers“ SAUSKELNĖS SU LIPNIOMIS JUOSTELĖMISJei norite apgaubti savo mažylį mūsų geriausiu suteikiamu komfortu, pasirinkite „Pampers Premium Care“ sauskelnes. Jos pagamintos iš plunksnų minkštumo* medžiagų, suteikiančių švelniausią prisilietimą prie kūdikio odelės, o oro kanalai pasirūpina, kad jūsų mažylis galėtų mėgautis sausumo pojūčiu. Be to, mūsų unikalus „Heart Quilts™“ sluoksnis yra švelnus kūdikio odelei ir tuo pačiu sutraukia drėgmę ir nešvarumus, o labai naudingas drėgmės indikatorius informuoja, kada jūsų kūdikiui laikas keisti sauskelnes.

Sauskelnės „Pampers Premium Care“ yra puikus pasirinkimas net naujagimiams, nes, be aukščiau minėtų savybių, mažų dydžių (0, 1, 2) sauskelnės taip pat turi prie bambutės prisitaikančią juostelę, apsaugančią gležną kūdikio pilvuką.

*sudėtyje nėra plunksnų

Taip pat galite pasirinkti „Pampers Active Baby“ sauskelnes, kurios suteikia iki 12 valandų sausumo pojūtį, kad mažyliai galėtų ramiai miegoti bet kokioje padėtyje. Be to, tik „Pampers Active Baby“ sauskelnės turi papildomą „Sleep“ sluoksnį, kuris greitai sugeria drėgmę, ir dvigubas juosteles aplink kojas, apsaugančias nuo pratekėjimo. Mūsų sauskelnės turi lanksčius šonus, patogiai priglundančius prie kūnelio, 3 sugeriamuosius kanalus, padedančius tolygiai paskirstyti skystį sauskelnėse, ir sugeriančius mikroperlus, efektyviai užrakinančius drėgmę ir nuo jos apsaugančius švelnią jūsų kūdikio odelę.

„Pampers PANTS“ kelnaitėsKūdikiai auga taip greitai... Ar jūsų mažylis jau rangosi ir juda, kai keičiate sauskelnes? O gal net pradėjo ropoti, lipti ir vaikščioti? Jei taip, atėjo metas pasirinkti kelnaites „Pampers Pants“, atitinkančias jūsų kūdikio poreikius.

„Pampers Pants“ turi patogų, iš visų pusių tamprų juosmenį, atkartojantį kiekvieną judesį, todėl kai vaikas juda ar stovi yra itin lengva šias kelnaites užmauti. Net nebūtina nustoti žaisti. Jas taip pat lengva numauti: tiesiog nuplėškite šonus, tada susukite kelnaites ir sutvirtinkite juostele.

„Pampers Pants“ apsaugo ne tik dieną, bet ir naktį. Kai pieno pilnas pilvukas per naktį sumažėja, tamprus juosmuo „360 ° FIT“ ir dvigubos juostelės aplink kojas apsaugo nuo tarpų ir pratekėjimo, o sugeriantis sluoksnis sugeria visus nakties skysčius, kad būtų užtikrintas ramus nakties miegas.

„Pampers Pants“ yra rekomenduojamos nuo pirmųjų žingsnių (6 mėnesių amžiaus), yra 3 dydžio ir didesnių. Jūs įsitikinsite, kad tai yra puikus pasirinkimas mažiesiems nenuoramoms. Taigi, kad ir koks aktyvus būtų jūsų mažylis, kelnaitės „Pampers Pants“ jūsų nenuvils.

SERVETĖLĖSNė vienas iš tėvų neįsivaizduoja kasdienės vaikų priežiūros be patogių, saugių servetėlių. Mes suprantame, kaip svarbu turėti jų po ranka. Štai kodėl mes sukūrėme „Pampers Aqua Pure“ servetėles (be alkoholio, dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir parabenų), kurios puikiai valo ir apsaugo kiekvieno tipo kūdikio odelę. Sukurtos iš ekologiškos medvilnės, prisotintos 99 % vandens ir 1 % švelnių valiklių, taip pat sudėtyje turi ingredientų, kurie padeda palaikyti pH balansą ir užkirsti kelią odelės sudirginimui. Visos mūsų servetėlės yra dermatologiškai patikrintos ir kliniškai patvirtintos.

Ar norėtumėte išbandyti kitas „Pampers“ servetėles? Pirmyn! Jūsų mažylis jas visas pamils, o jūs mėgausitės komfortu.

Mes visi žinome, kad kiekvienam kūdikiui reikia geriausio. Leiskite padėti jums ir suteikti aukščiausios kokybės priežiūrą: to nori visi tėvai ir nusipelnė kiekvienas kūdikis. Pagaliau tėvams nebereikia jaudintis, jie gali susitelkti ties tuo, kas yra svarbiausia ir teikia didžiausią pasitenkinimą – pačia tėvyste.

» Rašyti komentarą