Ką galima sužinoti apie moterį vien iš jos kojų?

Jau nieko nenustebinsi tuo, kad žmogus informaciją perduoti gali ne tik žodžiais, bet ir mimika, gestais, įvairiomis pozomis. Mūsų judesiai, išvaizda, drabužiai, papuošalai, žvilgsnis, tarpusavio atstumas, kurį mes pasirenkame bendravimo metu – visa tai puikus informacijos šaltinis apie pašnekovo jausmus, tikslus ir mintis.   

Iš mimikos ženklų galima nustatyti žmogaus charakterį, suprasti sąžiningas jis ar ne, sužinoti, ko galima iš jo tikėtis. Šiandien pakalbėkime apie kojas, taip, būtent apie jas, nes moters kojų apžiūrinėjimas bendraujant teikia ne tik didelį malonumą, bet ir suteikia daug informacijos apie jų savininkę.  

Apie ką  byloja moters laikysena ir kojos?

1. Jeigu moteris stovi plačiai žergtomis kojomis - ji pakankamai atkakli ir užsispyrusi. Jai būdingas veržimasis tiesiai į priekį, negebėjimas būti lanksčia ir eiti į kompromisą, siekiant užsibrėžto tikslo. Jeigu jau ji ką nusprendė, tai atsisakyti savo ketinimų jai gali būti labai sunku.

2. Moters laikysena tiesi, o kojos suglaustos – asmenybė, gebanti išlaikyti pusiausvyrą, pakanti žmonių trūkumams, santūriai reiškianti jausmus, praktiška ir gera šeimininkė. Ji - gera draugė. Visgi joje galime pastebėti ir tam tikro šaltumo, kuris gali trukdyti bendraujant su žmonėmis.     

3. Jei mergina stovėdama remiasi viena koja, o kitą kiek atkišta į priekį - jai būdingas stiprus temperamentas, aktyvumas ir tvirta gyvenimiška pozicija. Ji tiesiog trokšta būti dėmesio centre, užsiima tik tuo, kas jai tikrai pavyksta, yra pakankamai lanksti sprendžiant įvairias problemas ir visada pasiekia užsibrėžtų tikslų.  

4. Mėgstančios sukryžiuoti kojas – tai ambicingos damos, kurios pastoviai kuria planus ir siekia karjeros. Namai ir šeima joms antrame plane. Jos nesibaimina prisiimti atsakomybės, poroje su vyriškiu dažnai “griežia pirmu smuiku”.  

5. Tos merginos, kurios sėdi užmetusios vieną koją ant kitos – užtikrintos savimi ir savo neprilygstamumu. Jos žino, kad aplinkiniams palieka neišdildomą įspūdį. Joms būdinga mėgautis gyvenimu ir viską daryti lengvai ir su malonumu.  Būtent jos suvilioja vyrus ir  įtraukia juos į beprotišką pramogų bedugnę.

6. Sėdinčios tiesiai ir suglaustas kojas kiek atstačiusios į priekį moterys (dažnai remiasi visa pėda) – gana konservatyvios, nuoširdžios ir sąžiningos, kartais pernelyg vienpusiškos. Gali atrodyti šaltos (jei vyriškis jų nedomina).

7. Jei mergina sėdi suglaudusi kelius, o pėdos  - plačiai, tai ji akivaizdžiai nepastovaus būdo, siekianti bendravimo su priešingos lyties atstovais, bet tuo pačiu ir prisibijanti jų.  

8. Jei sėdėdama moteris sukabina vieną koją kita – santūrumo, neryžtingumo ir neužtikrintumo savimi požymis. Nors kartais taip sėdi moterys, kurios užsideda pernelyg trumpą sijoną ar susiplėšo kojines matomiausioje vietoje.  

9. Jeigu mergina mėgsta sėdėti ištiesusi sukryžiuotas kojas į priekį, tai ji bus valdinga ir gana griežta asmenybė. Ji siekia valdingumo, yra pavydi ir racionali, kas, beje,  labai trukdo jai pačiai  asmeniniame gyvenime

Apie ką byloja moteriška eisena?

Eisena apie moterį ir jos būseną gali pasakyti ne ką mažiau, nei kalbėsena.  

  • Damutė, gebanti lanksčiai siekti užsibrėžtų tikslų, visada žengs koją statydama nuo pėdos.   
  • Lydima sėkmės gyvenime, o ypač karjeroje, mergina vaikšo aukštai ir išdidžiai iškėlusi galvą, drąsiai žiūrėdama aplinkiniams į akis.
  • Baili ir neužtikrinta savimi moteris, vaikšto kojų pirštais pasuktais į vidų ir dažnai klumpa – tai kalba apie jos kompleksuotumą.
  • Mylinčią ir mylimą moterį nesunkiai atpažinsime iš lengvos ir grakščios eisenos.
  • Jeigu moteris susimąsčiusi, gilinasi į save ir savo pasaulį, tai jos eisena labai nevienoda, aplinkiniams gali susidaryti įspūdis, kad kiekviena jos koja gyvena tarsi atskirą gyvenimą.  

Apie ką byloja pačios kojos?

  • Ilgų kojų savininkės – dažnai romantiškos ir jausmingos asmenybės. Jos dažnai patiria sunkumų dėl savo negebėjimo susidoroti su iškilusiomis gyvenimiškoms problemomis. Tačiau jos visada išlieka ištikimos savo principams.
  • Moterys trumpomis kojomis – siekiančios tikslo ir užtikrintos savimi. Jos lengvai pasiekia užsibrėžtų tikslų, nors kartais jų veiksmai būna šiurkštūs. Jeigu joms labai reikės, tai jos ir “iš odos išsiners”, norėdamos patikti žmogui.
  • Siauros ir grakščios pėdutės – aristokratiškumo, o taip pat ir užsispyrimo, romantiškumo ir polinkio greitai įsimylėti požymis.  
  • “O” formos kojos – kaip taisyklė – rachito pasekmė. Jų savininkės linkusios į skrandžio ir virškinamojo trakto ligas, o jų charakteris – greitai įsiplieskiantis.  
  • “X” formos kojos dažnai būna iš vaikystės ligotų žmonių. Moteris gali būti tiek labai kompeksuota ir užguita, tiek karinga, atkakli ir valinga (nes įpratusi iš gyvenimo viską gauti nelengvai).
» Rašyti komentarą
» Komentarai
hereford
2012-09-06 13:09
vieni raso vienaip kiti kitaip ir suprask juos kaip nori
Urtė
2012-08-02 20:46
o aš girdėjau, kad sukryžiuotos kojos - tai nepasitikėjimo savimi ženklas