Ką jūsų mažylis nori Jums pasakyti, kai pabunda?

Tėvai dievina laimės kupinus rytus, kuomet po sauso ir nepertraukiamo nakties miego jų mažyliai nubunda puikiai pailsėję ir žvalūs. Ne kiekviena diena prasideda būtent taip, tačiau suirzęs vaikutis negali pasakyti, kas trukdė jo miegui. Labai svarbu pasirūpinti tikrai gerai sugeriančiomis sauskelnėmis ir užtikrinti, kad ryte nubudęs kūdikis nenorės jums pasiguosti, jog jam teko miegoti šlapiam.

Kai kurios mamos gali nustebti, sužinojusios, ką mažyliui reiškia būti tikrai sausam - kuomet sauskelnės ne tik nepraleidžia skysčio, bet ir kūdikio odelė po jomis išlieka sausa. Išsaugodamos sausumo jausmą, galite padėti savo kūdikiui puikiai išsimiegoti.

Kaip galite užtikrinti, kad jūsų mažylio odelė po sauskelnėmis išliks sausa?


Tėvai visada turi atidžiai pasirinkti sauskelnes savo mažiesiems. „Pampers Active Baby-Dry“ sauskelnės greitai sugeria ir „užrakina“ drėgmę, tad kūdikio odelė išlieka visiškai sausa.

„Pampers Active Baby-Dry“ užtikrina net iki 12 valandų trunkantį ramų ir sausą jūsų brangiausiojo miegą ir dovanoja smagaus čiauškėjimo kupiną rytą! Ko gi daugiau reikia?

„Pampers Active Baby-Dry“ - iki 12 valandų išliekantis sausumas!

 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
kOSTĖ
2020-08-17 15:13
labai verkdavo pabudęs