Ką padovanoti Motinos dienos proga?

Motinos diena – puiki proga dar kartą parodyti savo Mamai, kaip ją mylite ir branginate, apsupti ją rūpesčiu ir švelnumu. Ir nors būtent tai ir laikoma pačia brangiausia dovana, vis dėlto norisi įteikti kažką, kas teiktų ir naudą, ir džiaugsmą, tad dalinamės keliomis dovanų idėjomis

1. Gėlės. Jos gali būti tiek skintos, tiek vazoninės ar dirbtinės, padarytos Jūsų pačių rankomis. Ilgai ir neblogai išsilaiko rožės, lelijos, gvazdikai, chrizantemos ir jurginai. Motinos dienos proga taip pat labai tinka įvairios saldainių puokštės bei kompozicijos. Jos praktiškos ir labai originaliai atrodo.

2. Nedidelės, bet naudingos dovanėlės: šaliai ir skraistės, kvepalai, rankų arba veido kremas, manikiūro ar pedikiūro rinkiniai.

3. Šiltos ir jaukios dovanos: chalatas, pledas, šlepetės, kojinės.

4. Dovanos komfortui: vonios rankšluostis, žvakidė ir žvakės, plaukų džiovintuvas, pagalvė, apklotas, patalynės komplektas.

5. Knygos. Atsižvelkite į tai, kas patinka Jūsų mamai – tai gali būti knyga apie kulinariją, romanas ar nuotraukų albumas.


6. Gurmanėms ir mėgstančioms gaminti: virtuvės svarstyklės, indai, prieskonių rinkiniai, blynų keptuvė, keraminių indų rinkinys, daugiafunkcis puodas, duonkepė, peilių rinkinys. Taip pat galima paruošti egzotišką vakarienę ar papietauti restorane.

7. Papuošalai. Auksas, sidabras, deimantai ar bižuterija – paliekame spręsti Jums. Svarbiausia, kad tai, ką išrinksite, patiktų Jūsų mamai.

8. Emocingos dovanos: bilietai į teatrą ar kiną, masažas, jodinėjimas žirgais, ekskursija, kvietimas į parodą, įvairūs kursai, apsilankymas delfinariume ar skrydis oro balionu.

9. Sveikatai: spaudimo matuoklis, šuns vilnos diržas strėnoms, šildyklė, ortopediniai vidpačiai.

10. Dovanų krepšiai. Tinka tiek kosmetika ir kūno priežiūros priemonės, tiek įvairūs maisto produktai (riešutai, medus, vynas, sūrių rinkiniai ir t.t.).

11. Rankų darbo dovanėlės: atvirukai, puodkėlės, virtuvinės pirštinės, lipdiniai, tortas, knygos skirtukas ir t.t.

Ir pabaigai. Nepamirškite padėkoti savo Mamai už viską, ką jinai Jums davė, išreikškite savo meilę ne tik dovanomis ir gražiais žodžiais, bet ir veiksmais. Ir ne tik per Mamos dieną...

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Milana
2023-05-01 08:48
Labai geras ir naudingas pasiulimas as kaip dvilika mete dukra sakau labai geraspasiulimas
Tomas
2020-04-21 12:25
Tikrai Rasite Įdėją Kaip Nustebinti Mamą Motinos Dienos Proga! Dovana mamai su išliekamąja verte. Originalios bei neįprastos dovanos mamos dienai.
https/dovanokmamai.lt/index.php
Lapes fabrikelis
2019-04-05 08:25
Mamos dienos rėmelis labai populiari dovana ❤