Ką padovanoti per Valentino dieną?

Dažnas sako, kad Valentino diena yra komercinė ir prekybininkų sugalvota šventė - tiesa, kad vasario 14-ąją švęsdavo net Senovės Romoje, tad jos šaknys yra žymiai senesnės nei prekybos centrai... Žinoma, negalime nesutikti su tuo, kad daugeliui ši šventė yra tiesiog šokoladinės širdelės ir rausvos atvirutės, kurias reikia pirkti.

Internete radome kelias Valentinos dienos idėjas, kurias pigiai ir gan greitai pasigaminsite namuose, siūlome į pagalbą pasitelkti mažuosius ir taip pasveikinti brangius tėvelius, mamytes, močiutes, sesutes, broliukus, draugus, mokytojus... Ir visus žmones, kuriuos tik norisi! Juk meilė nėra vien moters ir vyro jausmas, mokykime vaikus rodyti kitiems dėmesį ir šilumą. Ne tik per Valentino dieną, žinoma, tačiau, sutikite, tai puiki proga pradėti!

Nuotrauka, kurioje jūsų vaikas laiko tikrą saldainį - puiki dovana tėveliui, krikšto tėvams ar seneliams.

Kuponai su pasižadėjimais, pavyzdžiui, kuponas masažui, indų plovimui, kambario sutvarkymui, vakarienei dviese ar pasivaikščiojimui parke.

Širdutės delniukų antspaudai arba širdutės, padarytos prispaudus į dažus įmerktą ir sulenktą tualetinio popieriaus kartoną - dovanos, kurias nesunkiai padarys net ir mažiausieji.

Šmaikšti atvirutė - vazonėlis, kuri simbolizuoja augančią meilę ir draugystę.

Rankų darbo atvirukas - drugelis su saldainiais - juk meilė tikrai pats saldžiausias jausmas.

Širdėlė iš storesnio kartono, pripildyta popierinėmis gėlytėmis - kad su žydinčia meile būtų smagiau laukti pavasario.

Iš vielos sulenktas karkasas ir širdelių debesiukas - puiki Valentino dienos puošmena namams. Tokį daikčiuką galima pabakinti virš mažylių lovelės, nuo lengvo vėjo judančios širdutės tikrai sudomins mažutėlius.

Subtili atvirutė, kuri parodo, kad tikra meilė į rėmus netelpa!

Įrėmintas raktelis nuo jūsų širdies - simboliška dovanėlė patiems brangiausiems.

 

 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Rugilė
2022-02-14 13:05
Geras
Kamile
2019-02-13 11:02
Ka dovanoti mamai
as
2017-12-15 11:32
as
emilija
2015-02-12 20:18
Ka vaikai turi daryti savo