Ką reikia žinoti apie naktinį kremą?

Gana dažnai dailiosios lyties atstovės mielai naudoja dieninius kremus, tačiau naktinių bijo, nes mano, kad jie kliudo pailsėti odai. Iš tiesų viskas yra kitaip: jeigu priemonė parenkama tinkamai, jeigu buvo atsižvelgta į odos tipą ir kremo sudėtį, oda ir pailsi, ir visiškai atsikuria. Tad ką gi vis dėlto reikėtų žinoti, kad rezultatai jūsų nenuviltų?

Jeigu turite problemų dėl inkštirų, blyškios veido spalvos, gilių mimikos raukšlių ir raukšlelių, pats tinkamiausias metas jas visas išspręsti yra naktį. Naktinis veido kremas – tai visapusė išvaizdos priežiūra, atsižvelgiant į organizmo bioritmus. Šią veido odos priežiūros priemonę rekomenduojama naudoti toms dailiosios lyties atstovėms, kurios jau sulaukė trisdešimties metų, tuo metu, kai oda tampa plonesnė ir mažiau sutepama natūraliais riebalais.

Tie, kurie tyrinėja bioritmus, tikina, kad pirmą valandą nakties ateina metas, kai vyksta intensyvi ląstelių apykaita, o ketvirtą ryto pagerėja kraujo cirkuliacija, oda geriau sugeria kremą.

Jei kalbėtume apie sausos odos drėkinimą, maitinimą, taip pat ir apie kovą su jos senėjimu, be abejo, naktiniai kremai iš tiesų efektyvūs. Kadangi veido raumenys naktį nejudrūs ir visiškai atsipalaidavę, regeneracijos procesai vyksta geriau, o papildomas maitinimas tik padeda.

Kadangi pagrindinė naktinio kremo funkcija yra maitinamoji, o, kaip visiems turbūt žinoma, maitinamųjų medžiagų molekulės yra didelės ir negreitai susigeria į odą, naktis – palankiausias metas pamaitinti odą vitaminais, mikroelementais, amino rūgštimis ir viskuo, ko jai trūksta.


Naktinis kremas, skirtas sausos odos priežiūrai, aprūpina papildomu maitinimu ir drėkinimu, taip reikalingu šiam odos tipui. Jis gali padėti išvengti jos šerpetojimo ir nemalonaus tempimo jausmo. Tokios priemonės pasižymi sunkia tekstūra ir didele maitinamųjų medžiagų koncentracija. Jų sudėtyje paprastai būna lecitino, cholesterolio ir vitaminų A, E, D, F.

Pasirūpinus, kad oda būtų maitinama (poveikis tęsiasi visą parą), galima ilgam išsaugoti patrauklią išvaizdą ir jaunystę. Jeigu iš vakaro pasitepėte naktiniu kremu, ryte pastebėsite, kad oda atrodo daug elestingesnė ir lygesnė. Dieninis kremas tik papildo ir pratęsia naktinio poveikį ir užkerta negatyvių faktorių poveikį jūsų odai. Apsauga, kurią duoda kremai, neleidžia padaryti jai žalos.

Naktinis kremas nuo raukšlių, skirtas brandžios odos priežiūrai, skatina elastino ir kolageno gamybą odoje, stimuliuoja epidermio ląstelių atsinaujinimą ir gerina kraujo cirkuliaciją. Naktiniame veido kreme yra peptidų, keramidų, kolagenų, vario, retinolio ir vitaminų – visi šie svarbūs komponentai atkuria natūralias jėgas ir odos stangrumą. Be viso to, kremas taip pat efektyviai patempia ją, neleidžia atsirasti raukšlėms, daro odą lygią ir sveiką.

Riebiai odai skirtas naktinis kremai veikia kiek kitaip – jis valo ir sutraukia poras. Užtikrintai skverbdamasis riebalinių liaukų kanalais, jis normalizuoja jų veiklą, tuo pačiu drėkindamas ir maitindamas odą. Dėl šios priežasties ryte veidas atrodo idealiai lygus ir gaivus, neturi riebaus blizgesio. Mišriai odai skirti naktiniai kremai pasižymi lygiai tokiu pačiu poveikiu. Šių priemonių naudojimas gali padėti ženkliai pagerinti odos būklę ir visiškai kontroliuoti riebalinių liaukų veiklą.

Sulaukus 35, patartina naudoti naktinį kremą su kolagenu (jis atsakingas už odos elastingumą). Bėgant metams, kolageno organizmas sintetina vis mažiau, todėl norint išsaugoti lygią odą, tenka pasitelkti į pagalbą papildomas priemones. Po 45 metų naktinio kremo sudėtis turėtų šiek tiek pasikeisti: rekomenduojama naudoti produkciją, kurios sudėtyje būtų estrogenų, fermentų, hormonų ir amino rūgščių. Sulaukus tokio amžiaus, odai reikia intensyvaus maitinimo, todėl būtina naudoti priemones, kurios skatina ląstelių regeneraciją ir gerina kraujotaką.

Geriausias naktinis kremas yra tas, kuris visiškai atitinka jūsų odos tipą ir poreikius, aprūpina visomis maistinėmis medžiagomis, kurių jai šiuo metu reikia. Neužtenka vien to, kad kremas „naktinis“. Nuspręskite, kokius trūkumus norite pašalinti, kokį tikslą sau išsikeliate: gal reikia pagerinti veido spalvą? O gal – atsikratyti raukšlių ir patempti odą? Kai žinosite, ko konkrečiai tikitės iš vienos ar kitos priemonės, pasirinkti bus daug paprasčiau.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Jūratė
2012-04-04 12:14
Aš padariau atradimą man visas veido problemas padėjo išspręsti... Paprasčiausias kosmetinis pienelis. Nebereikia jokių kremų. Netgi mimikos raukšlės akių kampuose tapo mažiau pastebimos, o jas turiu seniai, ir tikrai bandžiau įvairius kremus, bet nepadėjo.
Bitė
2012-04-04 09:26
Geras naktinis kremas nekliudo odai kvėpuoti. Išsigalvojimai
Vetra
2012-04-03 19:33
O as nenaudoju naktinio kremo. Leidziu odai kvepuoti