Ką reiškia būti "tikra Ledi"?

Tikra Moteris, arba Ledi (iš didžiosios raidės) – tai beveik mistinė sąvoka, reiškianti sunkiai apčiuopiamų savybių ir charakteristikų rinkinį, išskiriantį dailiosios lyties atstovę iš pilkos masės. Tiesa ta, kad būti ja sugeba ne kiekviena. Ką tai reiškia? Kokiomis taisyklėmis vadovaujasi ši moterų „rūšis“?

 

  • Tikra Ledi niekada nesivaiko laimės. Tiesą sakant, ji iš viso nieko nesivaiko. Ši diena jai yra pati įdomiausia ir svarbiausia. Taip, ji kuria planus ir ateičiai, tačiau gyvena dabartimi ir nenori gyventi „rytoj“.
  • Būti tikra Ledi – tai didžiulė privilegija, o ne išmėginimas, sunkus darbas, katorga ar kryžius, kurį tenka nešti visą gyvenimą. Kitaip tariant, tai – likimo dovana.
  • Tikra Ledi gyvena savo ritmu. Ji nesivolioja ant sofutės, tačiau ir nelaksto kaip akis išdegusi. Ji pati reguliuoja savo krūvį, priklausomai nuo poreikio keičia aplinkybes. Ji gyvena taip, kad galėtų daryti tai, ką nori, tačiau neprarastų gyvenimo skonio.
  • Pusiau juokais, pusiau rimtai sakoma, kad tikra Ledi sau visada yra pirmoje vietoje. Ji niekada nepraranda savo gyvenimo vertės ir asmeninės erdvės pojūčio, tačiau vis tiek geba palaikyti, pagelbėti ir dalyvauti kitų žmonių gyvenimuose. Daro ji tai ne todėl, kad bijo ką nors nuliūdinti ir nuvilti, o todėl, kai tai iš tiesų yra jos nuoširdus troškimas.
  • Tikrai Ledi aplinkinių nuomonė nėra labai svarbi. Jie gali ją charakterizuoti kaip ištekėjusią poniutę ar senmergę, normalią arba nenormalą, tokią, kaip visos, arba individualią... Esmė ta, kad tokia moteris turi savus orientyrus – pati juos nusistato ir jų siekia. Na, o jeigu jos standartai nelabai panašūs į aplinkinių, jos tai nejaudina.
  • Tikra Ledi leidžia aplinkiniams save vertinti taip, kaip jiems patinka. Ji žino, kad stengtis įtikti visiems yra kvaila ir net neįmanoma. Tai nereiškia, kad jai visiškai nesvarbi aplinkinių nuomonė, tačiau ji nemato reikalo kam nors ką nors įrodinėti (ypač tada, kai kalba pasisuka apie ją pačią). To, ką kiti aplinkiniai gali vertinti kaip jos trūkumus, ji neslepia, priima nedramatizuodama taip, kaip yra. Tačiau per daug ir neparodo.
  • Dar vienas tikros Ledi bruožas: ji nesistengia įveikti kliūčių. Tokia moteris žiūri, ar negalima jų kaip nors apeiti arba paversti tramplinu, žino, kaip elgtis, kad tai būtų tinkamoje vietoje ir tinkamu metu.
  • Tikra Ledi nėra dramos karalienė ir nedejuoja, koks sunkus jos gyvenimas. Net jeigu krūvis labai didelis, ji vis tiek randa laiko sau, kad galėtų atgauti jėgas ir gražiai atrodytų. Ji nevaidina aukos, nes žino, kad aplinkybės sudėtingos ne pačios savaime, o dėl požiūrio ir santykio su jomis.
  • Vienatvė tikrai Ledi yra dovana. Tai nesusiję su nevisavertiškumo kompleksu ir niekaip jos neapibūdina. Vienatvė – geriausias būdas pasisemti ramybės, atgauti jėgas. Ji įdomi pati savaime, todėl ja galima mėgautis.
  • Tikrai Ledi mano, kad jos amžius yra idealus. Jinai juo didžiuojasi. Kiekvienais metais tokia moteris daro tai, ką gali, ir nesigraužia, jei ko nors nesuspėjo.
» Rašyti komentarą
» Komentarai
ledi
2013-07-04 00:27
supratau kad esu ledi....
Onute
2012-10-08 09:07
Tiesiog myleti save
Renata
2012-08-24 12:30
kaip ir visur, reikia išlaikyti tą "viduriuką"
Ilona
2012-08-22 08:33
Tiesiog laisva ir nepriklausoma moteris - ko čia nesuprast?
Vaiva
2012-08-20 17:19
tikrai kad "mistinė sąvoka"