Kaip atsikratyti juodų inkštirų ant veido?

Juodi taškiukai, įprastai matomi ant nosies ir smakro, atsiranda užsiteršus riebalinėms odos liaukoms. Dėl odos riebalų sąlyčio su deguonimi prasideda oksidacija, o liaukų latakėliai užsikemša. Juodi taškeliai atsiranda dėl to, kad odos riebalai susimaišo su įvairiais purvais, pavyzdžiui, makiažu. Žinoma, turint bet kokių odos problemų, geriausia būtų kreiptis į kosmetologą, kuris tikrai patars, ką daryti. Tačiau jei tokios galimybės neturi, panašias procedūras, kokios daromos kosmetologo kabinete, gali pasidaryti ir namuose.

Visų pirma turėtum gerai “išgarinti” veidą: pasiruošk garų vonelę, palenk virš jos galvą, užsidenk rankšluosčiu ir pabūk 5 minutes. Rodomuosius pirštus apsivyniok bintu (tinka ir servetėlės ar kita sterili medžiaga) ir lengvai išspausk juoduosius taškelius, tačiau tik tuos, kurie lengvai pasišalina. Tik per daug neįsijausk, nes odos spaudinėjimas gali atnešti daugiau problemų, nei naudos, pavyzdžiui, sukelti uždegimą ar palikti randelius.

Po inkštirų pašalinimo odą reikėtų nuvalyti medetkų nuoviru, kuris slopina uždegimus arba toniku, kurio sudėtyje būtų alkoholio. Tai, žinoma, tik laikina pagalba odai, nes inkštirus šiam kartui pašalinsi, tačiau jų susidarymo priežasties nepanaikinsi.

Kaukės, padedančios kovoti su kamedonais


Prieš darantis bet kurią iš šių kaukių, veidą reikėtų pagarinti. Tuomet poros atsivers, kaukė turės galimybę geriau įsiskverbti ir efektyviau veikti. Po kaukės veido odą būtina palepinti kremu.

Mielių kaukė nuo juodų inkštirų. Ši kaukė palaipsniui ištirpina inkštirus, o odai suteikia švelnumo ir minkštumo. Šaukštą mielių apliek vandenilio peroksidu, kad gautųsi tirštos grietinės konsistencija. Užtepk šią kaukę ant veido ir palauk, kol ji apdžius. Tuomet nuplauk veidą šaltu vandeniu.

Pomidorų kaukė nuo juodų inkštirų. Pomidorų sudėtyje yra rūgščių, kurios ardo riebalus. Išspausk vieno pomidoro sultis, sumaišyk jas su vieno kiaušinio tryniu ir šaukšteliu avižinių dribsnių. Užtepk kaukę ant veido, palauk 25 minutes ir nusiprausk šiltu vandeniu.

Pienieška kaukė nuo juodų inkštirų. 50 militrų pieno užvirink, įberk į jį šaukštelį sodos ir sumaišyk su šaukštu avižinių dribsnių. Palauk, kol kaukė truputėlį atvės ir dar šiltą užtepk ant veido. Luktelėk 20 minučių, nuplauk šiltu vandeniu, o tuomet šaltu.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Agne
2015-11-15 08:58
Galetu ir daugiau apie ta garinima parašyti.Nes nesuprantu kaip garinti.
ll
2013-10-22 21:54
kažkada bandžiau mielių kaukę su peroksidu, tai kai nusiploviau visas veidas buvo raudonas. buvau išsigandus, bet paskui praėjo ir tokia švelni oda paliko. tačiau ar veiksminga nežinau porą kartų tenaudojau, tai vis dar su inkštirais kovoju. dar visai patiko mielių kaukė su pienu.
Ana
2013-07-30 10:58
Julija,ne visiems taip sekasi...
Neringa
2012-11-02 18:30
Išbandžiau mielių kaukę ir daugiau nebebandysiu! Pasirodo esu alergiška mielėms, veidas atrodo siaubingai, jis visas išmėtytas raudonomis dėmėmis ir baisiai niežti! ((
kristina
2012-09-13 13:57
puikiai padeda http/argan.lt/8-maroko-molis šios kaukės su argano aliejumi, puikiai išvalo odą ir neleidžia atsirasti naujiems inkštirams bei spuogams arba http/argan.lt/9-juodasis-muilas juodasis muilas man labai patiko nes gerai išvalo odą