Kaip greičiau atsiauginti plaukus?

Nusipirkti priemonių plaukų priežiūrai išties paprasta, tačiau kam pirkti, jei galima pasigaminti namuose? Į savo plaukų priežiūros priemonių arsenalą įtrauk ir keletą receptų iš natūralių produktų, kurie pažadins tavo plaukus ir paskatins jų greitesnį augimą. Atsisakyk kosmetikos, skirtos greitam plaukų augimui ir pradėk lepinti savo plaukus naudodama vaisius, daržoves ir natūralius aliejus pagal šiuos receptus:    

1. Skalavimo priemonė cinamono, česnako ir raudonojo svogūno pagrindu.
Paruošk plaukus gaivinančią skalavimo priemonę iš natūralių ingredientų. Į dubenį įpilk karšto vandens, įmesk 4 skilteles česnako, 2 lazdeles cinamono ir smulkiai supjaustytą raudono svogūno galvutę. Mišinį pavirk 15 minučių, tada atvėsink ir išskalauk juo išplautus plaukus. Šį ritualą atlik 4 dienas iš eilės ir jau pajusi magišką šio organinio gydymo poveikį.   

2. Kaukė medaus ir alijošiaus pagrindu  
Tikslas – tuos du vitaminais turtingus ingredientus sujungti į sudirgintą odą raminantį receptą. Iš 3 alijošiaus lapelių išspaustas sultis sumaišyk su 2 valgomaisiais šaukštais medaus. Mišiniu ištepk galvos odą ir pamasažuok plaukų šaknis. Galvą apvyniok celofanine plėvele ir rankšluosčiu, palauk 20 minučių ir išskalauk šiltu vandeniu. Norėdama greito ir matomo rezultato, šitą ritualą pakartok kelis kartus per savaitę.

3. Tonikas kaktuso pagrindu
Ši liaudies priemonė padeda išspręsti plaukų slinkimo problemą. Susmulkink 4-5 kaktuso lapelius, pamerk juos į švarų vandenį ir palik nakčiai. Gautą skystį supilk į buteliuką su purškikliu,  tam, kad tonikas tolygiai pasiskirstytų ant odos ir plaukų šaknų. Leisk plaukams natūraliai išdžiūti ir nenuplauk toniko. Toniką naudok mažiausiai kartą per dieną.     


4. Bulvių-kiaušinių-medaus kaukė plaukų stiprinimui
Pirmiausia iš 3 vidutinio dydžio bulvių išspausk sultis ir jas sumaišyk su 1 kiaušinio tryniu ir 2 valgomaisiais šaukštais medaus. Gautą mišinį užtepk ant drėgnų plaukų ir masažuojančiais judesiais įtrink į galvos odą. Palauk 25 minutes ir nuplauk šiltu vandeniu.    

5. Plaukų gydymas dilgėlių pagrindu
Sumaigyk 2 pluoštelius dilgėlių, užpilk 1 litru vandens ir palik stovėti ne trumpiau kaip savaitę laiko. Gautą mišinį įmasažuok į galvos odą ir palauk 20-30 minučių, tada nuskalauk šiltu vandeniu.  

6. Kaukė nuo plaukų slinkimo svogūno ir balto romo pagrindu
Atėjo laikas išbandyti revoliucinį naminį receptą plaukų augimo skatinimui. Vidutinio dydžio dubenėlyje susmulkink svogūną, supilk 1 stiklinę balto romo ir palik 24 valandoms, kad pritrauktų. Kitą dieną gautą masę nukošk per sietelį, kad neliktų svogūnų gabaliukų ir masažuojančiais judesiais įtrink į galvos odą. Palauk 30 minučių ir nuplauk šiltu vandeniu.   

Tikimės, kad šios liaudiškos priemonės ir receptai padės tau susidoroti su plaukų slinkimo problema ir paskatins jų augimą.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Saule
2021-02-23 10:35
As darau su dilgelem ir paugo plaukai labai labai ir kitems patariu, nesvarbu koke rusis
Dalia
2013-03-28 15:48
Man tai geriausiai plaukams padejo argano aliejus.ilgokai teko panaudoti,bet plaukai is tikro atsistate ir nustojo slinkti. viena geriausiu alieju ir uz gera kaina radau ARGAN.LT parduotuveje.
i.p
2012-12-08 00:18
na apie swogunus tai ir as sakau.tikrai tiesa...man lb slinko.ziauriai.bet po neilgo naudojimo pasirode efektywu...as tik puswalandi laikydawau.smirdedewo bet gerai nuplowus,zasibis....apie ajerus taip pat galiu pasakyti kad weikia.mano mociute taip darydawo ,tai plaukai jos,oj...
G.M
2012-11-25 21:38
Kam reikia patarimo - netarkuokit svogūnų. Geriau sumalkit su mėsmale, ar išsispauskit su kokia sulčiaspaude. Nes ne tik pirštai bus nutarkuoti, bet ir pusė svogūno liks nesutarkuoto
G.M.
2012-11-25 21:37
Svogūnų sultys - geras dalykas. Darausi jau belekiek kartų tokią procedūrą, ir mano plaukai - super! Ypač žiemą, plaukučiai reikalauja daugiau priežiūros, taigi stengiuosi juos lepinti svogūnais kuo dažniau Dėl kvapo tai, kai pirmą kartą dariausi kaukes kvapo visai nebuvo. Bet tada, kai įsitryniau svogūnų sulčių į galvą ir palikau nakčiai, tada kvapas liko yragiškai ilgam laikui. Bet man tai ne problema, kvapą užmuša medus, ar kokie eteriniai aliejai... Vienintelis minusas - kvapas.