Kaip išsirinkti baldus vaikų kambariui?

@ Shutterstock

Baldų, skirtų vaikų kambariui, pasirinkimas rinkoje yra labai didelis. Todėl tinkamiausių ir geriausių baldų įsigijimas gali tapti iššūkiu. Ypač, jeigu vaikų kambarį įsirengiate pirmą kartą.

Tokiais atvejais dažnai trūksta patirties, sunku įvertinti aplinkybes ir apskaičiuoti bei numatyti, kiek ir kokių baldų reikės Jūsų vaikų kambariui. Internetinės parduotuvės, prekiaujančios vaikų kambario baldais, b-a.eu atstovas M. Meliešius pateikia kelis patarimus, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis baldus vaikų kambariui.

 

Vystymo stalas – moderni alternatyva

Vystymo stalai Lietuvoje nėra labai populiarūs, tačiau pastaruoju metu tampa madingi. Paprastai lietuviai sauskelnes savo mažyliui keičia ant bet kurio tam tinkamo paviršiaus. Tačiau vertėtų pasidomėti užsienio šalių praktika ir apsvarstyti galimybę įsigyti vystymo stalą. Jeigu nusprendėte jį įsigyti – didžiausią dėmesį skirkite saugumui – suapvalinti kampai, stabilumas ir pan.

Jeigu renkatės baldus iš kolekcijų, galite rasti komodų, kuriose būna integruotas vystymo stalas. Tokio tipo komodos yra patogios ir funkcionalios, kadangi lentynose galima laikyti vaiko drabužius, sauskelnes ir kitus reikmenis. Jie visuomet yra po ranka, todėl vaiko pervystymas nesukels papildomų rūpesčių. Vietą vystymui taip pat galima įsirengti atskirai įsigijus vystymo lentą su rėmu, kurią galima pastatyti ant bet kokio paviršiaus.

 

Skirkite pakankamai vietos žaislams

Tikriausiai visiems tėvams žinoma taisyklė, kad vaikams augant jų žaislai tampa mažesni ir smulkesni bei įgyja savybę užpildyti visas namų erdves. Todėl, įrengiant vaikų kambarį, reikia numatyti pakankamai vietos žaislams laikyti. Rinkdamiesi baldus vaikų kambariui įvertinkite, ar yra pakankamai spintelių ir lentynų kuriose bus galima sudėti dėžes su vaikų žaislais. Įvairios spintos, spintelės, komodos, lentynos – puiki priemonė tvarkai palaikyti.

Nebijokite pasitarti su savo atžala. Žinoma, kad išsirinkti baldų mažasis Jums nepadės, tačiau taip įtrauksite jį į procesą, todėl susitarti dėl tvarkos palaikymo kambaryje bus paprasčiau.

 

Stalo pasirinkimas

Stalas – labai svarbus baldas vaiko kambaryje, ypač kai jis pradeda lankyti mokyklą. Namų darbus dažnai sudaro tiek ranka sprendžiamos užduotys, tiek darbo kompiuteriu užduotys, todėl turite nuspręsti, nuo kokio amžiaus Jūsų vaikų kambaryje atsiras kompiuteris. Jeigu kompiuteriu vaikas naudojasi bendrose namų erdvėse, tuomet galima rinktis paprastą rašomąjį stalą, tačiau jeigu planuojate kompiuterį vaikų kambaryje, pasirinkite stalą, tinkamą kompiuteriui pastatyti.

Renkantis stalą ir kėdes vaikų kambariui, būtina, kad jie atitiktų vaiko ūgį, būtų patogūs ir ergonomiški. Apskaičiuokite, kuriam laikui perkate vaikų kambario baldus ir po kiek laiko juos teks keisti naujais. Paprastai stalą ir kėdes tenka keisti po kelerių metų, kadangi vaikas baldus išauga. Todėl renkantis šiuos baldus nereikėtų persistengti su baldų kokybe. Geriau daugiau investuoti į funkcionalumą ir estetiką, taip sukuriant erdvę, kurioje vaikui malonu būti.

 

Sisteminiai baldai vaikams – patogus sprendimas

Siekiant palengvinti vaikų kambario įrengimo procesą, sutaupyti vietos ir sukurti vieningą stilių, rekomenduojam rinktis sisteminius baldus vaikų kambariui. Tai baldai, atliekantys kelias funkcijas iš karto. Tai gali būti aukšta lova su spintelėmis ir žaidimų erdve ar rašomuoju stalu apačioje. Tokie baldai kainuoja pigiau, yra funkcionalūs ir patinka vaikams.
 
Rinkdamiesi sisteminius baldus iš baldų kolekcijos neapsiriksite, kadangi taip lengvai suderinsite visus kambario baldus tarpusavyje. Pavyzdžiui, išsirinkę sisteminę lovą nesunkiai rasite prie jos stilistiškai derančią spintą ir pan.

 

Baldai vaikams internetu – pigu ir patogu

Internetinėje parduotuvėje b-a.eu galite rinktis iš daugiau kaip 450 pozicijų baldų, skirtų vaikų kambariui. Pirkėjams siūlomi sisteminiai baldai, mediniai vaikų kambario baldai, stalai, lovos, kėdės, žaislų dėžės, sėdmaišiai ir kiti naudingi bei reikalingi baldai.

Rinkdamiesi baldus internetu galite skirti pakankamai laiko ir dėmesio pačiam procesui. Tai ypač svarbu, nes auginant vaikus kartais pritrūksta laiko pasivaikščioti po parduotuves. Internetinėje parduotuvėje dirbantys profesionalūs konsultantai visuomet pasiruošę pagelbėti ir padės išsirinkti tinkamiausią sprendimą vaikų kambariui.

Vienas iš internetinės prekybos privalumų – nereikia rūpintis įsigytų prekių pristatymu. Kurjeris pristato įsigytus baldus į bet kurį Lietuvos miestą. Toks apsipirkimo būdas itin aktualus šeimoms, gyvenančioms atokiau nuo rajono centrų, kadangi ne visuomet yra galimybė nuvykti į baldų parduotuvę. Todėl pirkimas internetu – puiki alternatyva.

» Rašyti komentarą