Kaip išsirinkti virtuvės plautuvę?

Gamintojo nuotr.

Virtuvė – vieta, kurioje kasdien praleidžiame vis daugiau laiko, todėl natūralu, kad kiekvieną kartą susimąstome, kaip galėtume savo virtuvę paversti tikra svajonių virtuve. Čia į pagalbą skuba ir savo nepriekaištinga virtuvine technika pagarsėjusi „Franke“. Šįkart siūlome susipažinti su „Franke“ plautuvėmis.

Tektonito plautuvės

Atspari smūgiams, įbrėžimams, defektams bei dėmėms, o svarbiausia – patogiai ir lengvai valoma. Kiekvieno virtuvės mago svajonė, kuri nenuvilia – tektonito plautuvės.

„Tai yra nauja technologija, pasiekusi mus iš automobilių pramonės“, - informavo „Franke“ atstovas Lietuvoje Remigijus Nacevičius.

Ši technologija atsirado, kai automobilių buferius reikėjo pakeisti lengva, atsparia smūgiams, braižymuisi ir temperatūrai medžiaga. Tokios technologijos apdailą šiuo metu naudoja „Porsche“ automobilių gamintojai.

„Būtent tokios - lengvos, atsparios smūgiams, braižymuisi, temperatūrai ir lengvai valomos – yra tektonito plautuvės. Savo savybėmis jos prilygsta granitinėms plautuvėms, o kai kuriomis savybėmis – atsparumu smūgiams ir lengvesniu valymu - net pranašesnės“, - pabrėžė R. Nacevičius.

Jo teigimu, žmones gali sužavėti išskirtiniai tektonito plautuvių dizainai, gausus modelių ir spalvų pasirinkimas ir, be abejo, lengvas valymas. „Nes paviršius turi mažai porų ir yra žymiai lygesnis, - paaiškino R. Nacevičius. - Plautuvės yra elastiškos, iš rankų iškritus puodeliui ar lėkštutei, greičiausiai, jie liks nesudužę“.

Keramikinės plautuvės

Keramika jau tūkstančius metų yra žinoma žmonėms. Tačiau jau dabar galima džiaugtis ištobulinta technologija ir specialiai virtuvei pritaikyta keramika.

„Franke“ keramikinės plautuvės yra pagamintos iš „Fraceram“ – itin patvarios specialios medžiagos. Palyginti su tradicinėmis keramikinėmis plautuvėmis, „Franke“ keramikinės plautuvės paviršius yra labai kietas ir tvirtas, todėl jis pjaustant ar krintant daiktams visada išlieka toks pats. „Ir svarbiausia – šių plautuvių paviršius yra higieniškas ir lengvai valomas“, - tikina R. Nacevičius. „Todėl keramikinės plautuvės virtuvėje yra pats puikiausias sprendimas! Estetika, klasikinis stilius ir modernumas viename“.


Pasak jo, keramikinė plautuvė - tai yra geriausia, ką šiandien galima pristatyti virtuvėje. „Šios plautuvės sunkiai braižosi ir yra atsparios smūgiams, - perspėja R. Nacevičius.

„Šios plautuvės atlaiko 1 kilogramą sveriančio metalinio rutuliuko smūgį iš pusės metro aukščio - paprasti daiktai, krentantys buityje, šios plautuvės nesudaužys“.

R. Nacevičius pabrėžė, kad šiose plautuvėse didelis dėmesys yra skiriamas detalėms: nerūdijančio plieno paspaudžiamas mygtukas, skirtas ventilio uždarymui bei atidarymui, estetiškos ir lengvai išimamos perpylimo grotelės... „Bei kitos smulkios detalės priverčia džiūgauti modernios išvaizdos bei išskirtino dizaino mylėtojus“.

Granitinės plautuvės

„Franke“ granitinės plautuvės yra gaminamos iš tikro granito, kurio yra plautuvėse yra net 80 proc.

„Reikia atkeipti dėmesį, kad granitas yra ketvirtas pagal kietumą mineralas po topazo, rubino ir deimanto. Elastiškumo „Franke“ granitinėms plautuvėms suteikia labai kokybiška rišamoji medžiaga akrilas“, - teigia R. Nacevičius.

Granitinės plautuvės yra labai kietos, sunkiai braižosi ir pasižymi atsparumu karščiui.

Renkantis granitinę plautuvę reikėtų atkreipti dėmesį, iš ko jos yra pagamintos. Neretai galima rasti plautuvių, kurios pagamintos iš dirbtinio granito ar akmens masės – šios plautuvės nepasižymi anksčiau išvardintomis savybėmis.

„Juk jūs nenorėtumėte, kad plautuvė paprasčiausiai nubluktų ar pakeistų spalvą į ją pilant užvirusį vandenį, ar liktų dėmė pastačius karštą puodą“, - kalba R. Nacevičius.

„Franke“ granitinės plautuvės išsiskiria ir savo „Fragranit“ higienos funkcija – „Sanitized“ paviršius efektyviai padidins švarą virtuvėje. „Sanitized“ technologijos paslaptis – sidabro jonai.

Sidabras neleidžia daugintis bakterijoms, o tai yra ypač aktualu virtuvėje, kurioje yra gaminamas maistas ir keliami aukštesni reikalavimai higienai.

» Rašyti komentarą