Kaip pasigaminti naminį lūpų šveitiklį

Ar norite, kad jūsų lūpos būtų minkštos ir drėgnos? Džiaugtis tokiomis lūpomis Jums padės savo rankų darbo šveitiklis, pagamintas iš  natūralių ingredientų. Ši priemonė  ne tik šalina  šerpetojančias odos daleles, bet  ir maitina bei gydo ant lūpų esančias  žaizdes.    

Į kokoso sviesto, kuris laikomas nuostabiu natūraliu vaistu,  sudėtį  įeinančios  riebiosios rūgštys ir antioksidantai, drėkina ir maitina odą.   Medus atlieka valomąją ir gydomąją funkciją, o rudasis cukrus yra puikus natūralus eksfoliantas, minkštinantis odą.

Šveitiklis susideda iš valgomųjų komponentų, todėl yra visiškai nekenksmingas. Išimtis taikoma tiems žmonėms,  kurie yra alergiški medui. Beje, šią naminę kosmetiką galima naudoti tiek veidui, tiek kūnui.   Jums reikės:

  • kokoso sviesto;
  • medaus;
  • rudojo cukraus;
  • arbatinio šaukštelio;
  • valgomojo šaukštelio;
  • dubenėlio;
  • užsukamo indelio šveitiklio masei;

Kokoso sviestas turi būti vidutinio minkštumo, kad jį būtų lengva pakabinti šaukštu. Jeigu sviestas sukietėjęs, 10-15 minučių palaikykite indelį su sviestu karštame vandenyje, jeigu pernelyg skystas – palaikykite jį 20 minučių šaldytuve.   

Valgomąjį šaukštą kokoso sviesto sumaišykite su arbatiniu šaukšteliu medaus, gerai sutrinkite iki vientisos mases, kad neliktų gumuliukų. Įpilkite 2 arbatinius šaukštelius rudojo cukraus ir vėl gerai išmaišykite.

Norint, kad šveitiklis būtų švelnesnis, galima įpilti šiek tiek skysto kokoso sviesto. Paruoštą masę sudėkite į užsukamą indelį.   

Šveitiklis paruoštas. Jį galima laikyti šaldytuve iki 2-jų savaičių. Prieš naudojimą leiskite jam pastovėti 10-15 minučių kambario temperatūroje. Nedidelį kiekį šveitiklio sukamaisiais judesiais įtrinkite į lūpas, o po to nuplaukite drugnu vandeniu.
Jūsų lūpos bus jums dėkingos!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
N.M.
2012-06-06 23:42
Geriausias sveitiklis lupoms bent jau man tai citrinos rugstele su medumi.tik poto reikia is karto patepti lupas geru vazelinu.as naudoju nivejos ziemos sezonui skirta vazelina labai patinka po sveitimo ir vazelino lupos net putlesnes atrodo.
Rita
2012-04-11 15:16
Niam niam, kaip skaniai atrodo
Pelenė
2012-04-11 08:12
Niekad net į galvą nešovė, kad lūpas taip pat galima šveisti. Na, bet man problemų ir nekyla, tai gal ir iš tikrųjų nereikia
Vilma
2012-04-10 23:20
Silva, kai nušveisi lūpas, nakčiai siūlau gausiai patepti medumi. Ryte lūpos būna itin švelnios ir putlios
Silva
2012-04-10 23:19
Ačiū labai, mano lūpos nuolatos šerpetoja, o vien tepti vazelinu - nepadeda. Tikiuosi, kad švetiklis padės