Kaip pasirinkti tinkančią plaukų spalvą?

Tu nusprendei pasikeisti ir pradėjai tai nuo plaukų dažymo. Teisingai. Niekas taip greitai nepakeičia įvaizdžio, kaip nauja plaukų spalva. Tačiau kaip parinkti plaukų spalvą, kuri tau idealiai tiktų? Kaip nustatyti tau tinkančią plaukų spalvą? Į tai ir pabandysime atsakyti. Iš esmės tėra trys variantai: tapti blondine, briunete arba raudonplauke.

Kaip nustatyti ar plaukų spalva tinka?

Tai gana paprasta. Tinkanti plaukų spalva išryškina akių ir odos spalvą, suteikia sveikumo ir spindėjimo įspūdį. Na, o netinkanti tau spalva suteikia pavargusios ir nesveikuojančios vaizdą.     Tad kuo tapti – blondine, briunete ar raudonplauke? O gi, kuo tik nori. Reikalas tame,  kad bet kurioje spalvoje galima rasti atspalvį, kuris tau idealiai tiks – ir ne vieną. Tam, kad parinkti plaukų spalvą, pradžiai reikia išsiaiškinti kokiam spalvos tipui tu priklausai. Tad pabandykime tai padaryti.

BLONDINĖ

Daugumai moterų tinka būti blondinėmis, nors viduje jos jaučiasi briunetėmis. Kartais plaukų spalva įtakoja net karjerą: kai kurios blondinės jaučiasi nepaprastai sėkmingos. Galima pateikti keletą pavyzdžių iš žvaigždžių pasaulio: Sara Džesika Parker, Kemeron Diaz ir Madona – buvo ir briunetėmis, ir blondinėmis, tačiau būtent šviesi – kur kas labiau tinkanti spalva joms – sugebėjo padėti pasiekti karjeros aukštumas. Be to, dauguma vyrų pranašumą teikia blondinėms.   

Ar tapti blondine? Blondinė – tai ypatinga dvasinė būsena. Jei jautiesi esanti optimistė, patraukli, labai seksuali, šiek tiek lengvabūdiška, lengvai bendraujanti, žaisminga, tapk blondine.

Tau tinkama plaukų spalva

  • Tavo žydros akys ir šviesi oda? Gelsva – vienareikšmiškai tinkanti tau plaukų spalva.
  • Jeigu tu priklausai šaltų spalvų tipui, tau tiks šaltų atspalvių plaukai: pelenų, smėlio, kai kurie karameliniai atspalviai.  
  • Toms, kurių odos spalva šiek tiek rausva, tinkamiausi bus madingi medaus spalvos atspalvio plaukai.
  • Jeigu tavo akys tamsios ir gelsvai blyški oda, tau idealiausiai tiks varinė spalva.

Ne, blondine būti neverta... Prieš nuspręsdama iš raudonplaukės tapti blondine, gerai pagalvok. Greičiausiai prašmatni šviesiaplaukė iš tavęs nesigaus, nes pro naują spalvą prasimuš varinis atspalvis. Pabandyk kitą variantą. Jeigu tu – briunetė ir nusprendei tapti blondine, pelenų atspalvio blondinė – ne pati tinkamiausia tau plaukų spalva. Pasirink kiek švelnesnį atspalvį.  

BRIUNETĖ

Būti briunete – praktiška (nes nesimato ataugančių plaukų šaknų) ir gali pasirinkti iš daugybės atspalvių.

Ar tapti briunete? Briunetė – tinkama spalva tau, jei nori jausti harmoniją pati su savimi, nori natūralumo, nori sudaryti patikimos, rimtos moters įvaizdį versle ir šeimoje, o taip pat – aistringos lovoje. Briunetės visuomenėje laikomos nuoširdesnėmis moterimis už blondines.   

Tinkamiausia tau plaukų spalva

Briunetė – tai ne tik ryškūs juodi plaukai. Yra ir kai kas šviesesnio -  net iki šviesiai rudo atspalvio:

  • Jeigu tu priklausai šaltų spalvų tipui, tai plaukų spalvą tau rinktis reikia iš šaltų spalvų gamos. Įsiskaityk į pavadinimus – pelenų šokoladas, ledinis kaštonas, smėlio spalvos šatenė…ko tik neprigalvoja.
  • Jei tavo odos spalvos gama šilta, pasirinkimas bus kur kas didesnis. Atkreipk dėmesį į sodriai kaštoninius, šokoladinius ir rausvus tonus.
  • Įsižiūrėk į savo odos spalvą. Kuo tamsesnė oda, tuo tamsesnę plaukų spalvą gali sau leisti ir atvirkščiai. Nereikėtų labai nutolti nuo natūralios savo plaukų spalvos, nes gausis tik blogiau.

O ką daryti, jei pasirinkta spalva tau šiek tiek per tamsi? Pasielk kaip žvaigždės: pašviesink plaukų sruogeles, įrėminančias veidą, šviesiai karameliniais arba smėlio spalvos atspalviais.

Ne, briunete būti tau nereikia … Jeigu tavo oda labai šviesi, o tu pasirinkai labai tamsią plaukų spalvą, tai didelė tikimybė, kad tavo veidas taps mažiau išraiškingas. Be to, ši spalva pridės tau ir papildomai metų.

RAUDONPLAUKĖ


Norint tapti raudonplauke, reikia turėti drąsos. Jei tu raudonplaukė, vadinasi, kad esi ne tik drąsi, bet ir aistringa, energinga. Apskritai, jei tu visada atsiduri įvykių ir dėmesio centre, tai raudonplaukės įvaizdis tau bus pats tas.

Tinkamiausia tau plaukų spalva

Pati tinkamiausia plaukų spalva šviesiaodėms – nuo švelniai rausvos iki ryškiai ugninės. Jeigu tu tamsi, rinkis tamsesnių tonų raudoną ir ugninę spalvas. Patinka ugninė, tačiau prisibijai? Tuomet pabandyk savo plaukams suteikti vos matomą ugninės ir raudonos atspalvį. Saulėje spalva spindės. Jei tavo plaukai tamsūs, galima juos pagyvinti raudonos ir ugninės spalvos sruogomis.  

Nesidažyk raudonplaukės spalva jei … tavo oda rausvo atspalvio.

Kaip parinkti plaukų spalvą? Patarimų lentelė
 

Buvusi plaukų spalva Nauja plaukų spalva
Šviesiai auksinė arba šviesiai ruda derinyje su žydromis akimis ir šviesia oda Smėlinė blondinė, medaus blondinė, medaus-ugninė, raudonai-ruda
Pelenų blondinė arba pilkai ruda derinyje su pilkomis arba žydromis akimis ir šviesia oda Labai šviesi blondinė, šampaninė blondinė, šokoladinė briunetė, mokka
Rusvi arba aukso spalvos plaukai derinyje su žaliomis arba rudomis akimis ir tamsia oda Tamsiai riešutinė, raudona-ugninė
Raudonmedžio arba tamsiai kaštoninė derinyje su pilkomis arba žydromis akimis ir šviesia, vos gelsva oda Burgundiška, raudona-slyvinė
Ugniniai plaukai derinyje su pilkai-žydromis akimis ir blyškia strazdanota oda Auksinė-riešutinė, sodri auksinė-kaštoninė

 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Vita
2022-07-28 13:15
Mano akis mėlynos plaukų spalvą vos ne balta,kokia spalva man tiktų,man 59m
Zina
2022-06-06 09:08
Esu mėlynu akiu, dabar plaukų spalva burgundi
Norėčiau juoda spalva pabandyti nusidažyti plaukus
Ar man tiktu ?
Mano veido spalva truputi išryškėje kapiliarai
Aussili
2019-05-12 23:09
Dar pamirsau priminti mano plaukai garbanoti
Aussili
2019-05-12 23:06
Sveiki, noreciau paklausti kokia plauku spalva man tiktu dabar mano akiu spalva yra biski rusva, biski melina, zalia ir pilka (miksas) dabartine plauku spalva saknis rudos galiukai rausvai rudai geltoni (gal ir netikit bet cia tiesa)
Aussili
2019-05-12 23:02
Noreciau paklausti kokia plauku spalva man tiktu dabar mano akiu spalva yra biski rusva biski