Kaip pritraukti finansinę gerovę į savo namus?

Finansinė gerovė – dalykas, kurio siekė, siekia ir sieks visi. Jei norite, kad sėkmė neaplenktų jūsų namų, pasinaudokite šiais feng shui patarimais.
 
Piniginė. Išsirinkite ryškią, auksinės arba žemės spalvos piniginę. Ji turi būti pakankamai didelė, kad kupiūrų nereikėtų lenkti per pusę. Išdėliokite jas vertės didėjimo tvarka, o monetas sužerkite į specialų skyrelį.
 

Nepalikinėkite pinigų namuose ant stalo, lentynose (trumpai tariant, ne vietoje), tegul jie nesimėto jūsų rankinėje. Pageidautina piniginėje su savimi visada turėti feng shui simbolį – tris monetas, suvertas ant raudono siūlo.
 
Daiktai, traukiantys pinigus. Kokie feng shui atributai papuoš namus ir pritrauks finansinę gerovę? Tai gali būti trikojė varlė, drambliai, krištolinis lotosas, anksčiau minėtos monetos, žuvytės ir t.t. Trikoję varlę, tupinčia ant monetų, geriausia padėti tokioje vietoje, kad žvilgsnis nevalingai kryptų į šį talismaną.
 
Požiūris į pinigus. Labai svarbu, kaip jūs elgiatės su savo finansais: nereikia gailėti pinigų labdarai ir tiems, kuriuos ištiko bėda, tačiau sau patartina pirkti tik tai, kas iš tiesų būtina. Turite išmokti gyventi taip, tarytum jau dabar turėtumėte daug pinigų, ir jie būtinai ateis (tačiau nebūtinai kupiūrų pavidalu – tai gali būti susitikimas, kuris pakeis jūsų gyvenimą, idėja, paskatinsianti imtis savo verslo, netikėtas palikimas). Svarbiausia yra jūsų santykis: anot feng shui, pinigus reikia gerbti, o ne jų trokšti.

» Rašyti komentarą