Kaip suplanuoti povestuvinę kelionę: naudingi patarimai ir gudrybės

Lietuvoje povestuvinių kelionių tendencijos jau daugelį metų nesikeičia – savaitė poilsio užsienio kurortuose. Dažniausiai jaunieji savo pirmajai šeimyninei kelionei, dėl patogaus susisiekimo ir kainos bei kokybės santykio, renkasi aukščiausios kategorijos Turkijos ar Graikijos pajūrio viešbučius.
 
Ilgametę vestuvių organizavimo patirtį turinti Laura Vagonė būsimiems jaunavedžiams pataria, kaip patirti mažiau streso ir iš povestuvinės kelionės parsivežti tik malonius prisiminimus.
 
Povestuvinę kelionę pradėkite planuoti likus ne vėliau kaip pusmečiui iki vestuvių
 
Anksčiau užsakę kelionę ne tik sutaupysite, bet ir būsite tikri, kad gausite sau patinkantį viešbutį. Net, jei ir esat pora nutrūktgalvių nuotykių ieškotojų, po vestuvių šurmulio norėsit tiesiog pailsėti, o rūpesčiai dėl skrydžių ir apgyvendinimo paslaugų į poilsio sąvoką neįeina.
 
Subalansuokite vestuvių ir medaus mėnesio kelionės biudžetus
 
Povestuvinė kelionė – tai savotiškas jūsų nuostabios vestuvių ceremonijos pratęsimas. Neleiskite, kad viską sugadintų įspūdžiai iš prasto viešbučio ir bandymai persikelti į geresnį.
 
Pasitikrinkite dokumentus
 
Povestuvinė kelionė gali taip ir neįvykti, jei paso galiojimas bus per trumpas, o  neretai Europos Sąjungai nepriklausančios šalys reikalauja, kad pasas galiotų bent pusmetį nuo grįžimo datos. Nuotaka, žadanti po vestuvių pasikeisti pavardę, bilietus turėtų rezervuoti būsima pavarde. Skristi galima ir su „mergautiniu“ pasu, tačiau tuomet pasiimkite ir santuokos liudijimą bei jo kopiją.
 
Jeigu povestuvinės kelionės organizavimą patikite kelionių agentūrai, būtinai informuokite, kad esate jaunavedžiai

 
Aukštesnės kategorijos viešbučiai pasistengs jus nustebinti pusryčiais į kambarį, gėlių puokšte, šampanu ar vaisių krepšeliu. Jaunavedžiams taip pat suteikiamos nuolaidos SPA procedūroms ar a la carte restoranuose. Kai kurie viešbučiai netgi turi specialius numerius, skirtus jaunavedžiams.
 
Nuspręskite, kokio medaus mėnesio norite
 
Jei norite aktyvaus laisvalaikio – rinkitės viešbutį mieste, kur aplink netrūksta pramogų ir restoranų. Planuojantys romantišką buvimą dviese, turėtų ieškoti viešbučio ant jūros kranto, įsikūrusio didelėje teritorijoje ir siūlančio apgyvendinimą ne tik pagrindiniame pastate, bet ir vilose – taip bus lengviau išvengti aplinkinių poilsiautojų šurmulio.
 
Pasilepinkite
 
Iš povestuvinės kelionės parsivežkite tik malonius prisiminimus, todėl rinkitės viešbutį, kuriame dirba ypač paslaugus personalas ir kuriame galėsite pasilepinti masažu ar vakariene dviem. Medaus mėnuo yra skirtas tik jums, tad pasidžiaukite lėtesniu gyvenimo tempu ir galimybe dar geriau vienas kitą pažinti, būdami tik dviese.
 
Nesukraukite į lagaminus visos spintos
 
Povestuvinei kelionei į šiltus kraštus dažniausiai pakanka mažiau, nei įsivaizduojate. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės jūra bei saule, negalvokite apie tai, kad jūsų suknelė nedera prie vyro marškinėlių.
 
Neeksperimentuokite su savo skrandžiu
 
Prieš keliaudami pažindintis su vietine virtuve, pasikliaukite populiariosiomis telefono aplikacijomis, kur ne tik rasite informacijos, kur geriausiai nueiti, ką paragauti, bet ir kaip pasiekti norimą objektą.

» Rašyti komentarą