Kaip sustiprinti blakstienas ir paskatinti jų augimą?

Gražios blakstienos - tiesiog neatskiriama moters grožio dalis, todėl jomis reikia ypatingai rūpintis, o geriausia tai daryti prieš miegą. Blakstienų augimo skatinimui tiks visos priemonės, kurių sudėtyje yra įvairūs vitaminai, tarp jų būtinai vitaminas A ir aliejai. Pati efektyviausia, blakstienų augimą skatinanti priemonė - tai romo ir ricinų aliejaus mišinys. Abu ingredientai maišomi lygiomis dalimis.   

Namų sąlygomis blakstienų priežiūrai galima pasigaminti mišinius iš įvarių aliejų: galima sumaišyti 2-3 ar net daugiau rūšių. Visas rūšis reikia maišyti lygiomis dalimis.

Pateiksime keletą aliejų rūšių, iš kurių gali pasigaminti kaukes blakstienoms:

  • Migdolų aliejus – gerai “ataugina” blakstienas.  
  • Rožių aliejus – nuima akių nuovargį ir sulėtina senėjimo procesą.  
  • Ricinos aliejus – skatina blakstienų augimo procesą, apsaugo jas nuo iškritimo, skatina jų atsinaujinimą.  
  • Persikų ir varnalėšos aliejai – stiprina blakstienas.

Aliejus ir kaukes ant blakstienų užtepti reikėtų švariu akių tušo šepetėliu.

Naudingi “eliksyrai” blakstienoms ir vokų odai

Sumaišome ricinų aliejų, ramunėles ir kalendrą (aliejų ekstraktai). Toks “kokteilis” pagreitina blakstienų augimą ir stiprina jas. Taip pat suminkština vokų odą. Ramunėlių ekstrakto dėka bus pašalintas raumenų nuovargis, o kalendros dėka suaktyvės medžiagų apykaita ląstelėse.  


Imame ricinų aliejų, alavijo sultis ir smulkiai supjaustytą petražolę. Visus ingredientus sumaišome lygiomis dalimis – po 1 arbatinį šaukštelį. Šis mišinys stiprina vokų odą. Naudojimas: į vokų odą įtrinama vieną kartą per dieną, galima šiek tiek pamasažuoti, kadangi masažas padidina aktyvių komponentų veikimą. “Įtrinimų” kursas 1-2 mėnesiai.  

Nuvalius makiažą, labai naudinga akis nuplauti žolių nuoviru: rugiagėlių ir ramunėlių. Po sunkios dienos labai tonizuoja kompresai iš juodos arbatos ir ramunėlių antpilo.   

Lygiomis dalimis sumaišome ricinų ir varnalėšų aliejų, tada įpilame alavijo sulčių ir vitamino E aliejaus tirpalą. Tokį balzamą užtepk kasdien kaip tušą. Gydymo kursas – vienas mėnuo.    

Blakstienomis rūpintis reikia taip pat dažnai kaip ir plaukais. Naudok kokybišką tušą. Jį keisti reikia kas 3-5 mėnesius, nes ilgesnis jo naudojimas gali paskatinti blakstienų iškritimą. Kiekvieną vakarą, prieš einant miegoti, nuvalyk akių makiažą.    

Pasinaudojusi šiais patarimais, savo blakstienas išsaugosi ilgam.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
GH
2013-11-24 18:34
bandžiau tą riciną. Jau, atrodo, tiek mažai užtepiau, bet sualergizavo, vos atsimerkiau ryte. Prie šaknų net netepiau. Dabar tik antakius atsargiai pateplioju kartais.
Diva
2013-05-27 15:13
Buvau nusipirkus ir naudojau specialų serumą šveicarų gamybos blakstienoms stiprinti, bet rezultato jokio, deja...
Rejuville blakstienų plaukelių stiprintojas
2013-04-08 10:19
Ilgos, stambios, pilnesnės ir tamsesnės blakstienos per kelias savaites. Rejuville Eyelash Revitalizer naudoja unikalų vaistažolių kompleksą su tauriaisiais vitaminais ir maistinėmis medžiagomis, kad pasiektų maksimalų blakstienų augimo stimuliavimą. Vaistažolių kompleksas (ženšenis, ginkmedis, takažolės ir šventagaršvės ekstraktas) Vitaminai ir maistinės medžiagos Maitina ir stimuliuoja šaknis. www.rejuvi.lt
ilonce
2013-01-10 19:59
tai nereik pilti i akis) o su svariu tuso sepeteliu keleta kartu patemti ir aiti iskarto miegoti liuks tada as ir antakiams taip darau
roma
2012-06-13 08:09
as jau isbandziau ricinos alieju, blakstienos atsigavo ir gryzo i savo vieta po visu priauginimu, liuks, reikes ir kitus isbandyti