Kaip turėtų atrodyti idealus rytinis makiažas?

Rytinis makiažas smarkiai skiriasi nuo visų kitų, kadangi šiuo paros metu itin norime atrodyti gaiviai. Ką daryti, kad jis atrodytų nepriekaištingai?

Egzistuoja kelios pagrindinės taisyklės.

Odos valymas. Kosmetiką galima tepti tik ant kruopščiai nuvalytos veido odos (tai padės pasiekti geresnį efektą, be to, kosmetinės priemonės laikysis geriau). Naudok būtent tavo odos tipui tinkančius valiklius (tai gali būti gelis, prausimosi putos, losjonas – trumpai tariant, viską, kas tau tinka ir patinka).

Drėkinimas. Nepamiršk naudoti lengvo drėkinamojo kremo – jis padės išsaugoti odos jaunystę ir atkurs vandens balansą. Oda kvėpuos, nebebus tokia sausa (svarbu tik patepti kiekvieną odos lopinėlį). Palauk kelias minutes, kol jis susigers, o likučius nuvalyk popierine servetėle.

Apsauga nuo saulės. Kol vasara nesibaigė, šis punktas yra itin aktualus. Tau reikėtų rinktis kosmetiką, kuri apsaugotų nuo UV spindulių. Veido oda labai švelni ir jautri, todėl kremas nuo saulės – būtinas. Apsauginis faktorius turėtų būti ne mažesnis nei 30, ir nepamiršk, kad tokį kremą reikia naudoti kasdien, net jeigu saulės ir nematyti. Jis turėtų gerai susigerti ir nepalikti riebių dėmių. Geriausia išeitis – įsigyti drėkinamąjį kremą, saugantį nuo saulės.

Paakių zonos korektorius. Rytais paakiai dažnai atrodo paburkę ir pajuodę. Idealiai šiuos trūkumus užmaskuoti padeda korektorius (tiesa, su sąlyga, kad jo spalva visiškai atitinka tavo veido spalvą).


Veido korektorius. Išlyginti veido spalvą galima kietesniais korektoriais – jais taip pat paprasta užmaskuoti problemines vietas. Taisyklė išlieka ta pati – per šviesus arba per tamsus atspalvis tik atkreips nereikalingą dėmesį.

Toninis kremas. Pasitepk veidą plonu toninio kremo sluoksniu. Vasarą geriau rinktis šiek tiek šviesesnio nei tavo odos atspalvio priemonę, kadangi veidas įdega greičiau nei kitos kūno dalys – priešingu atveju atrodysi nenatūraliai.

Biri pudra. Ji suteikia veidui švytėjimo, spalva atrodo tolygesnė. Tepti pudrą reikėtų specialiu teptuku, tačiau ne ant viso veido, o tik kaktą, smilkinius ir skruostus. Jeigu eini koja kojon su mada, gali naudoti auksinio atpalvio pudrą, tačiau ji turi būti kiek tamsesnė nei tavo oda. Taip veidui suteiksi gaivumo, jis atrodys šiek tiek įdegęs.

Antakiai. Paryškink juos rudu arba tamsiai pilku pieštuku. Kad jų forma būtų stabili, naudok fiksuojamąjį antakių gelį.

Lūpos. Rytinio makiažo taisyklės reikalauja, kad lūpos nekristų į akis. Iš pradžių patepk jas balzamu, o po to – lūpdažiu. Kad makiažas atrodytų natūraliai, rinkis dviem tonais tamsesnį lūpdažį nei tavo lūpų spalva.

Skaistalai. Jie netūrėtų smarkiai išsiskirti, turėtų atrodyti natūraliai. Užtepusi skaistalų, šiek tiek papudruok skruostus.

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Gaby
2013-07-26 12:46
Na, bent jau veidą tada nusivalykite
Diana
2012-08-06 14:15
kam tada iš viso dažytis