Kaip vasarą rengtis einant į darbą?

Moterys ir šiaip dažnai nežino, ką rengtis, tačiau vasarą ši problema aktuali kaip niekad. Ypač jei dirbate biure – juk darbui skirta vasarinė apranga turi būti ne tik madinga, patogi, lengva, bet ir dalykiška. Jei pasimetate kiekvieną vasaros rytą atidariusi spintą, tuomet šie patarimai skirti būtent jums.
 
Jokių šliurių ir įspirtukių. Jei ateisite į darbą su šliurėmis, kolegos, o ypač vadovai, gali ne taip jus suprasti. Šliurės – puikus variantas paplūdimiui, tačiau ne biurui. Jūsų avalynė turi uždengti beveik visą pėdą.

Neapnuoginkite kūno. Karštomis vasaros dienomis, žinoma, norisi kažko itin lengvo ir kuo mažiau medžiagos, tačiau nepamirškite, kad einate į darbą. Tad rinkitės kuo atsargiau. Galite rengtis spalvotą megztuką, gražų ne per trumpą sijoną, stilių paįvairinti keletu apyrankių. Galite atrodyti gražiai ir seksualiai net su dalykine apranga.

Gražūs bateliai. Ar teko girdėti, kad batai išduoda jūsų požiūrį į darbą ir kiek jūs esate verslo žmogus? Neturėtumėte dėvėti batelių itin aukštais kulneliais, tačiau neaukšta pakulnė derėtų. Basutės uždaru viršumi ir stambiais dirželiais – tobulas pasirinkimas darbui biure. Net jei nesate mėgėja vaikščioti po parduotuves ir avalynei neskiriate itin didelio dėmesio, teks įsigyti keletą porų prie dalykinių rūbų derėsiančių batų.
 
Nesirinkite ryškių ir itin spalvotų rūbų. Dar viena itin svarbi dalykinių rūbų detalė – spalva. Nenešiokite pernelyg ryškių ir įvairiaspalvių rūbų. Kombinuokite ryškius, spalvingus rūbus su neutraliais. Jei nusprendėte rengtis spalvotą sijoną, tuomet rinkitės baltą palaidinę. Nebijokite eksperimentuoti, daugiau kūrybiškumo nepamaišys!

Dėvėkite rūbus su trumpomis rankovėmis. Biuruose priimtina nešioti rūbus su trumpomis rankovėmis, pavyzdžiui, įvairiausias palaidines ar sukneles. Vasarą toks rūbas madingas ir gražus. Šilkinė palaidinė trumpomis rankovėmis, gražūs karoliai – ir jūs atrodote kerinčiai.  


„Ne“ palaidinėms su petnešėlėmis. Palaidinės su trumpomis rankovėmis – puikus pasirinkimas, tačiau su petnešėlėmis – blogiau ir būti negali. Niekada į biurą neikite apsirengusi rūbais, kurie apnuogina jūsų nugarą ir dekolte. Jei jau pasirinkote palaidinę su petnešėlėmis, tuomet teks ją pridengti švarku ar megztiniu. Prisiminkite, kad esate firmos įvaizdis.

Nenešiokite juodos rankinės. Juoda rankinė vasarą – itin netinkamas pasirinkimas! Tokios spalvos rankinė visiškai nedera prie lengvos, vasariškos aprangos, jei, žinoma, jūs nedėvite juodų rūbų. Baltos, geltonos ar netgi rožinės spalvos rankinė – puikus variantas.

Rinkitės rūbus, kuriuos dėvint lengva kvėpuoti. Drąsiai galite dėvėti vasarišką suknelę, tik įsitikinkite, kad jūsų nugara, pečiai ir dekolte liks nematomi kitų akims. Graži, vasariška suknelė, priderinta avalynė ir keletas aksesuarų – ir atrodote puikiai.

Nepadauginkite aksesuarų. Vasarą drąsiai galite atsisakyti paprastai dėvimų aksesuarų. Rankinę, skareles ir papuošalus patariama rinktis vanilės ar smėlio spalvos. Rankinė turėtų būti tikros arba dirbtinės odos. Taip pasipuošusi atrodysite stilinga ir dalykiška.  

Atsisakykite trumpų sijonų. Labai trumpas sijonas ar suknelė, žinoma, pabrėžia jūsų seksualumą ir patraukia vyrų dėmesį, tačiau biure tai toli gražu ne idealus aprangos variantas. Rinkitės gražius, dalykiškus rūbus, su kuriais jums bus patogu judėti.  

Pamirškite apie ryškų makiažą ir manikiūrą. Ryškiam makiažui ir manikiūrui – laikas po darbo, savaitgaliais, atostogų metu, o darbe reikėtų laikytis etiketo taisyklių ir tinkamų manierų. Niekas taip nepuošia merginos ar moters kaip saikingai pabrėžtas moteriškumas ir lengvumas.  
 
Pasirinkite tinkamas medžiagas. Jei nenorite biure tirpti nuo karščio kaip ledai – rinkitės šviesios spalvos natūralias medžiagas. Audinys turi gerai praleisti orą. Geriausias pasirinkimas – linas ir medvilnė.

» Rašyti komentarą