Kalėdinę dainą pristatanti grupė „Rondo“: „Norėjome šviesios muzikos“

Per keturiasdešimt grupės „Rondo“ gyvavimo metų šiandien pristatoma daina „Kalėdos ant didelio kalno“ yra tik antroji tokia, skirta svarbiausioms metų šventėms.

„Šįmet labai norėjosi visiems priminti, kad gyvename ypatingu laikotarpiu ir, visko kupini, laukiamiausias šventes galime sutikti taip, kaip tik norime“, - sakė „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas – Fara.

Jis patikino, jog „Kalėdos ant didelio kalno“ – šviesi daina, kuriai tekstą parašė poetas Gintaras Patackas, o muziką kūrė dviese – pats grupės lyderis bei Benas Ivanovas.

„Tik kelis kartus per muzikinę karjerą visi esame susirinkę tam, kad nufilmuotume vaizdo klipą. Šįkart taip padarėme ir rezultatu esame patenkinti!“, - patikino A. Ivanauskas – Fara.

Vaizdus „Lapės records“ studijoje fiksavo ir juos „kūnu“ pavertė operatorius Marius Grybauskas.

Atlikėjas įsitikinęs – naujojo kūrinio nuotaika yra ypatinga, šventinė. Joje galime įžvelgti ir šiek tiek liaudiškų motyvų, vaikystės prisiminimų.


A.Ivanauskas – Fara iki šiol prisimena Kalėdas tėvų namuose, į kuriuos švęsti sugūžėdavo visa giminė. Vaikus tuomet aplankydavo ir Kalėdų senelis.

„Na, tiksliau, tai persirengęs mano tėtis, dėdė ar kitas giminaitis. Atpažindavau, kas slepiasi po barzda, pažiūrėjęs į kelnes ir batus“, - su šypsena sakė pašnekovas.

Dabar Kalėdas su vaikais ir anūkais Aleksandras švenčia savuose namuose. Tiesa, neilgai – šeimyna kartu tik papietauja, o tuomet – visi į darbus. A. Ivanauskas – Fara sako neprisimenąs, kad, pradėjęs muzikinę karjerą, Kalėdų ar Naujųjų metų vakarus leistų su artimaisiais ar draugais.

„Bet mums taip patinka, nes dėmesį vieni kitiems stengiamės parodyti kasdien. Neperkame ir brangių dovanų. Svarbu – apkabinti vienas kitą, pasveikinti“, - sakė dainininkas.

Bene įsimintiniausia Kalėdine dovana jis vadina nebrangų, bet išskirtinio dizaino žiebtuvėlį. Tokį, anot jo, buvo malonu turėti ir, esant reikalui, panaudoti.

Eglutę žaisliukais Ivanauskai papuošia tik likus kelioms dienoms iki Kalėdų. Ant jos „nutupia“ ne tik šiuolaikiškos puošmenos, bet ir keli žaisliukai, išsaugoti pusę amžiaus.

„Turime kelias dėžutes, kuriose laikome įvairias šventines puošmenas, lemputes ir kalėdinius žaisliukus. Vsa tai – dalis mūsų prisiminimų“, - patikino A. Ivanauskas – Fara.

» Rašyti komentarą