Kalėdinės dovanos su „BabyCenter“ (interviu, konkursas)

Šiandien kalbamės „BabyCenter“ - šaunios parduotuvės vaikams atstovais, kurie padės išspręsti didžiausią Kalėdinį galvosūkį, renkantis dovanas mūsų mažiesiems bei patars, kaip geriau suformuoti žieminį vaikučių garderobą.


PasMama.lt bičiuliai „BabyCenter“ taip pat suteikia jums Kalėdinę dovaną ir skelbia žaidimą - konkursą! Jums tereikia apsilankyti PasMama.lt „Facebook“ paskyroje, paspausti „patinka“ ir „dalintis“ po šia nuotrauka bei pabandyti išpainioti, kas joje slepiasi, o savo atsakymą parašyti komentaruose. Pirmadienį, gruodžio 10-ąją, „BabyCenter“ vienam teisingai atsakiusiam dalyviui dovanos 50 Lt dovanų kuponą.


Tikimės, kad paskaičius interviu kils minčių, ką geriausiai būtų įsigyti, jeigu laimėsite.

Ar lietuviai noriai perka drabužėlius ir daiktus savo atžaloms? Ar jaučiate, kad žmonės neberengia vaikų išaugtiniais, senais, dovanotais drabužiais, nebenaudoja senų daiktų, o mieliau apiperka vaikus naujais?
Manytume, kad žmonės perka atsižvelgdami į savo finansinę padėtį. Jei leidžia galimybės, be abejo, mieliau apiperka vaikus naujais drabužiais.

Prasidėjo žiema. Kaip jūs manote, kokiais daiktais reikėtų atnaujinti mažylio garderobą šaltajam sezonui?
Žinoma, būtiniausi viršutiniai drabužiai, t.y. kombinezonas arba striukė ir kelnės, svarbu atkreipti dėmesį, kad rūbai būtų neperšlampami ir nepraleidžiantys vėjo: kepurė, pirštinės, šalikas, batai. Taip pat reikia pasirūpinti ir apatiniais drabužėliais. Šiltesni megztukai, kelnytės, kojinytės turėtų atsirasti kiekvieno mažylio spintoje.

Artėjant šventėms tėveliai pradeda sukti galvas, kokiomis dovanomis pradžiuginti savo ar draugų, giminaičių vaikus. Ką jūs rekomenduotumėte tik gimusiems, jau šliaužiojantiems ir truputį vyresniems, lankantiems darželį vaikučiams? Kokia dovana būtų ir praktiška, ir patiktų vaikui?
Tikriausiai kiekvienas vaikas mieliau norėtų gauti kažkokį žaislą negu praktišką daiktą. Kadangi už lango žiema, kiekvienam vaikui, manytume, patiktų pasivažinėjimas rogėmis, tai kodėlgi jų nepadovanojus. Rogės tiktų ir visai mažiems ir jau didesniems vaikučiams. Taigi ir praktiška ir įdomi dovana vaikui.
Idealia dovana galėtų būti įdomi knygutė, medinė delionė ar kiti lavinamieji žaislai, skirti pagal vaiko amžių.Į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant žaislus vaikams? Ar jie būtinai turi būti ekologiški? Teko skaityti, kad geriau rinktis sunkesnius, medinius žaislus, nes jie padeda lavinti vaiko rankutes? Kokia jūsų nuomonė?
Svarbiausia reikia atkreipti dėmesį, kad žaislai būtų saugus, kad atitiktų visus Europos Sąjungos reikalavimus, kurie yra vieni griežčiausių pasaulyje. Perkant vaikui žaislą reikėtų pagalvoti, kokią naudą jis suteiks. Žaislas turėtų žadinti vaiko smalsumą bei lavinti. Labai svarbu, kad žaislai būtų iš kuo natūralesnių medžiagų. Mediniai žaislai yra vieni iš ekologiškiausių, todėl rekomenduotume patiems mažiausiems rinktis būtent tokius žaisliukus.

PasMama.lt Jums linki prasmingų ir šiltų švenčių. Palinkėkite, ką nors mūsų skaitytojams.
Linkime gražių, šviesių ir džiaugsmingų švenčių. Linkime visiems skaitytojams gražaus šeimyniško pabuvimo prie Kalėdų stalo, telydi Jūsų šeimas meilė ir jaukumas!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Asta Puplauskiene
2012-12-10 16:55
AUTOMOBILINĖ SAUGOS KĖDUTĖ MAXI-COSI OPAL
Zinaida
2012-12-09 19:56
Maxi Cosi automobilinė kėdutė vaikučiams
Daiva
2012-12-09 18:06
Saugi, patogi ir visada stilinga Maxi Cosi kėdutė mažiausiems.
laima
2012-12-08 13:06
kedute Maxi Cosi
Lina
2012-12-07 11:33
Automobiline kedute Maxi Cosi