Kalėdinių kompozicijų su žvakėmis idėjos

Nepriklausomai nuo kultūros, metų laiko ar vietos, žvakės visada dovanoja žmonėms džiaugsmą ir vilties spindulėlį, tampa šviesos ir palaimos simboliu. Be jų neįsivaizduojamos ir Kalėdos – juk kas geriau nei žvakutės sukurs šventinę atmosferą? Jomis galima papuošti židinį, palangę arba laiptus, jos puikiai atrodys ir virtuvėje, ir vonios kambaryje. Žvakės kainuoja daug pigiau, nei kelialapis į egzotišką šalį, tačiau malonumo suteikia nė kiek ne mažiau, todėl Kalėdoms jų geriau įsigyti ne vieną ir ne dvi.


Ne vieną amžių eglutės puoštos mažomis žvakutėmis, tačiau tai buvo nesaugu. Mūsų dienomis galima suktis ir kitaip – pasipuošti namus eglių šakų girliandomis ar vainikais. Mes iki šiol naudojame žvakes kaip fekoratyvius elementus, tačiau rezultatai visada būna skirtingi (juk kiekviena žvakutė skiriasi savo spalva, forma, dydžiu ir kvapu). Žemiau pateikiame keletą kompozicijų pavyzdžių. Kurkite jas ne vieni – tegul prisideda ir vaikai. Žvakes iš bičių vaško kambario temperatūroje galima daryti ir patiems – ypač tai smagu mažiesiems šeimos nariams.

Kad liepsnelės jūsų namuose atrodytų nepakartojamai, pravers įvairūs indai – stiklainiai, stiklinės, vazos ir lėkštės. Nepamirškite papildomų medžiagų – šakučių, kankorėžių, žaisliukų eglutei ir pan. Savarankiškai padarytos kompozicijos namams suteikia puošnumo, patrauklumo, gali būti naudojamos įvairių švenčių metu, taip pat kaip dovanos svečiams. Permatomos stiklinės vazos su įvairių gėlių žiedlapiais ir viena ar dviem degančiomis žvakutėmis atrodys išties nepakartojamai. Išbandykite!

» Rašyti komentarą