Kas turėtų organizuoti povestuvinę kelionę?

Jokios vestuvės neapsieina be medaus mėnesio. Jau sugalvojote, kur norėtumėte jį praleisti? Gal tai – šalis, kurioje niekada nebuvote? Arba atvirkščiai – vieta, su kuria siejasi šilti ir romantiški prisiminimai?
 
Planuoti povestuvinę kelionę galima patiems: užsisakyti viešbutį, nusipirkti bilietus, pasidaryti vizą. Jei esate prityrę keliautojai, visa tai bus įprastas reikalas, tad nepridarys didelių sunkumų. O štai tiems, kurie į užsienį ištrūksta tik kartą per metus (ar rečiau), gali kilti problemų. Dalykiniais klausimais jums padės kiti, labiau patyrę, keliautojai. Apklausinėkite savo draugus, bendradarbius, apsilankykite keliautojams skirtuose forumuose – tai padės išsirinkti viešbutį, aviakompaniją, sužinoti, kokias vietas iš tiesų verta aplankyti, o kokių geriau vengti.
 

Tuo atveju, jei viską nusprendėte patikėti kelionių agentūrai, iš anksto pasidomėkite jos reputacija, paskaitinėkite klientų atsiliepimus, apsilankykite agentūroje patys, užduokite jums iškilusius klausimus. Nė viena rimta firma nesistengs jums įbrukti kokios nors kelionės, tačiau patars, ką nors rekomenduos, parodys viešbučių, paplūdimių nuotraukas ir pan.
 
Susipažinkite su firmos teikiamomis paslaugomis. Gali jūs pageidaujate asmeninio gido, kuris nuvestų ten, kur norite? Arba padarytų ekskursiją tik jums dviems? Toks žmogus ne tik žinos vietines lankytinas vietas, bet ir rekomenduos, į kokį restoraną, klubą ar naktinį barą nueiti, jei norėsite pasilinksminti.
 
Kam patikėti povestuvinės kelionės organizavimą – jūsų teisė rinktis, tačiau labai rekomenduotina šią užduotį palikti profesionalams.

» Rašyti komentarą