Katažina Zvonkuvienė buvo „nužudyta“ internete

Nesąžiningi verslininkai paskleidė kraupią žinutę apie dainininkės Katažinos Zvonkuvienės mirtį - internete ėmė sklisti pranešimas su šokiruojančia nuotrauka bei žinute. Ši informacija ne juokais išgąsdino moters šeimos narius, bičiulius ir kolegas.

Katažina Zvonkuvienė neseniai atėjo į LNK projekto „Lietuvos supermiestas“ choro repeticiją ir pamatėpaklaikusius kolegų veidus. Draugai į ją spoksojo, tarsi jį būtų gyva numirėlė, vaiduoklis. Deividas Zvonkus sulaukė užuojautos, o Katažinos draugai ėmė rašyti žinutes, klausdami: „Ar tu dar gyva?“  

Dainininkės draugai parodė jai baisų vaizdą: „Facebookas mirga kruvinos, į avariją patekusios pusnuogės merginos fotografijomis – mergina be galvos, po nuotraukomis  - užrašas:  „Katažina Zvonkuvienė papuolė į kraupią avariją“.

Katažina pasimetė. Kaip apsaugoti artimuosius? Išvydę tokią žinią - apalps ir atsidurs ligoninėse!  O jei dar negalės prisiskambinti, kai Katažina koncertuos ant scenos?  


„Žinant, kokia dabar mano mamos sveikata, kaip ji į viską reaguoja...“, - LNK laidoje KK2 susirūpinimo artimų sveikata neslėpė Katažina.

Katažina nutarė patarimo pasiklausti draugės Natalijos, kuri taip pat buvo „nužudyta“ internete. Natalija Bunkė tuomet kreipėsi į policiją. Tačiau ši byla tiriama jau metus laiko. Ir niekaip neištiriama.  

Netrukus yla išlindo iš maišo. Paaiškėjo, kad gandus apie Katažinos žūtį galimai paskleidė viena verslo kompanija. Strategija tokia: parašai melagingą pranešimą, kurį „Facebooke“ perskaito tūkstančiai ir šimtai tūkstančių, o internete paraleliai plinta žinia apie susidomėjimą tam tikra įmone. Mat ši įmonė internete sujungta su minėtu pranešimu apie Katažinos žūtį...

Šis biznis, Katažinos įsitikinimu, labai nešvarus. Ir gali atnešti protu ir pinigais nesuskaičiuojamos žalos. Todėl mergina prisiekia išknisti iš po žemių nusikaltėlius ir paduoti į teismą. Advokatai jau dirba.

 

» Rašyti komentarą