Kaukės, skatinančios plaukų augimą

Plaukai per mėnesį vidutiniškai turėtų paaugti 1 cm. Žinoma, tai priklauso ir nuo paveldimumo (kiekvienas žmogus turi savo plaukų ilgį, kurį pasiekus, plaukai nustoja augti) ir nuo jūsų sveikatos (jeigu plaukai blogai auga ir neatitinka augimo normos, vadinasi jiems kažko trūksta: teisingo maitinimosi, vitaminų, priežiūros). Šiame straipsnyje norėtume pateikti keletą kaukių, skatinančių plaukų augimą. Tačiau, jeigu jūsų plaukai pažeisti, pradžioje reikia juos išgydyti, o jau tada užsiimti auginimu.    

Naminės kaukės pažeistiems plaukams.

1. Jonažolės nuoviras. Paruošime jonažolės nuovirą: jonažolės žiedelius užplikome 200 ml vandens. Pusvalandį palaikome, tada atvėsiname, per sietelį nupilame (nepamirškime išspausti ir žiedelius, kitaip daug naudingų medžiagų liks sietelyje). Viskas! Nuoviras pagamintas! Juo galite skalauti švariai išplautus plaukus. Nuoviro nelaikykite ilgiau kaip 2 paras. Naudokite 1 kartą per savaitę.

2. Svogūnų kaukė. Iš svogūno galvutės išspauskite sultis (pvz. 3 valg. šaukštus) ir lengvai įtrinkite į plaukų šaknis. Galvą šiltai apvyniokite ir palaikykite 2 val. Po to plaukus gerai išplaukite. Kaukę naudokite 1 kartą per savaitę.

3. Baltyminė naminė kaukė. Atskirkite 2-3 kiaušinių baltymus nuo trynių. Reikės tik baltymų. Suplakite juos iki putų ir įtrinkite į galvos odą. Kaukę laikykite tol, kol ji išdžius. Po to praplaukite plaukus su šampūnu.


4. Kaukė iš kopūstų sulčių. Prieš plaunant galvą (maždaug pusvalandis iki to), į galvos odą įtrinkite šviežių kopūstų sultis. Ši kaukė jūsų plaukams suteiks blizgesio.

Kaukės, skatinančios plaukų augimą.

1. Kaukė iš ricinos aliejaus – puiki kaukė, skatinanti plaukų augimą. Ricinos aliejų pašildykite virš vandens vonelės (kol sušils) ir įtrinkite juo plaukų šaknis. Ši kaukė bus efektyvi, jeigu ją laikysite šiltai. Todėl nepamirškite galvos apvynioti rankšluosčiu ir palaikyti 15 minučių. Po to praplaukite su šampūnu. Šios kaukės efektyvumas įrodytas jau prieš kelis šimtmečius. Plaukai taps tarsi šilkiniai, iš pažiūros tankesni ir sveikesni. Naudoti 1-2 kartus per savaitę.     

2. Kaukė iš kokoso pieno. 50 ml kokoso pieno atskieskite 50 ml verdančio vandens. Gerai išmaišykite. Įtrinkite į plaukų šaknis ir 30 minučių palaikykite. Šią kaukę reikėtų daryti ant švarių plaukų, tad uždėkite ją išsiplovus galvą. Po to pakaks praskalauti šiltu vandeniu. Kokoso pienas stimuliuoja plaukų augimą. Naudokite 1-2 kartus per savaitę.

3. Kaukė iš alyvų aliejaus. Nusipirkite tikro alyvų aliejaus, nors jis ir nepigus. Žema kaina išduoda jo prastą kokybę. Įtrinkite aliejų į galvos odą, o taip pat su šukomis iššukuokite ir pačius plaukus. Po 2 valandų išplaukite galvą. Galvą plauti reikės kelis kartus, kol nuplausite aliejų ir panaikinsite jo kvapą. Tačiau kaukė to verta. Jau po kelių procedūrų jūsų plaukai įgaus sveiko žvilgesio. Naudokite 1 kartą per savaitę.  

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Toma
2019-05-06 17:04
Sutinku, maziau chemijos, ivairiu kaukiu, ir as dar visad pasirupinu plaukais is vidaus, atradau gera papilda plauku augimui bio selenium+zn.Pabandykit
Aiste
2019-05-06 16:42
Neuztenka vien kaukiu kad neslinktu ir augtu plaukai, visa mityba vyksta is vidaus, as isbandziau bio selenium+zn , evelle papildus, ir reikia gerti pastoviai, tada rezultatas yra.
Maria
2016-10-30 12:42
Alyvuogiu alieju lengva isplauti is vieno karto.Reikia nuskalauti su stipriu zalios arbatos nuoviru nuima ta aliejaus pertekliu iskart
Simona
2013-11-22 20:56
Ricinos aliejus, matau isgirtas. Siulyciau pabandyti si stebukla ir ant nagu, efektas nustebins
Simona:)
2013-10-15 13:20
Ricinos aliejus labai gerai plaukams , antakiams, ir blakstienom pabandykite poveikis mazdaug po poros savaiciu