Keisčiausios sekso tradicijos

Pasaulyje egzistuoja daugybė sekso tradicijų. Vienos mums yra visiškai įprastos, tuo tarpu kitos gali būti netgi šokiruojančios ir visiškai nesuprantamos. Taigi, šį kartą kviečiame tave susipažinti su pasaulinėmis sekso tradicijomis.

 • Mokslininkai paskaičiavo, kad vidutinis amžius, kai žmogus pradeda lytinį gyvenimą – 17 metų. Tiek gydytojai, tiek psichologai sutaria, kad tai yra tinkama amžiaus riba pradėti santykiauti, kadangi žmogus būna pakankamai subrendęs tiek lytiškai, tiek psichologiškai. Tačiau tokie skaičiai egzistuoja tik civilizuotose valstybėse, kuriose vidutinė gyvenimo trukmė siekia ne mažiau nei 60 metų. Tačiau kai kuriose Afrikos gentyse, kur vidutinė žmogaus gyvenimo trukmė siekia tik 35 metus, mergaitės lytinį gyvenimą turi pradėti vos nuo 10 metų.
 • Kai kuriose pasaulio vietose vis dar egzistuoja „seksualinio svetingumo“ tradicijos. Tai reiškia, kad priimdami svečius, turime juos pavaišinti ne tik arbata su sausainiais, bet ir savo žmonomis. Būtent tokia tradicija egzistuoja  vienoje Kamčiatkos tautoje. Koriakams (minėtoji tauta) yra didelė garbė, jei svečias pamyli namų šeimininko žmoną. Jei po metų šeimoje gimsta kūdikis, visas kaimas švenčia tai kaip didžiausią šventę, o pagrindiniu šventės herojumi tampa namų šeimininkas, kurio žmoną pamylėjo svetimas vyriškis. Iš po šalies tai atrodo tikrai keistai, nes mūsų visuomenėje iš jo greičiausiai būtų tiesiog šaipomasi. Šią tradiciją paaiškinti visiškai nesunku: koriakų tauta yra nedidelė ir neturtinga, todėl dauguma gimusių kūdikių miršta labai mažiukai. Mirties priežastis ne tik skurdas, bet ir kraujomaiša, todėl jie labai džiaugiasi, tokiu būdu pritraukdami „šviežio kraujo“ giminės pratęsimui.
 • Aliaskos eskimai taip pat turi panašią tradiciją, tačiau savo žmonomis jie nesidalina, o jas išnuomoja. Taigi, jei vienos genties stiprus vyras vyksta į medžioklę, kita gentis paskolina jam vieną iš savo moterų, kuri privalo grįžti nėščia. Kaip ir koriakų tautoje, tokiu būdu rūpinamasi genofondo gerinimu ir praplėtimu.
 • Australijos Aruntų gentyje žmonomis mainomasi norint išreikšti pagarbą, taigi jei jau genties vyras pasiūlytų savo juodukę žmoną, nepriimti šios dovanos būtų nedovanotinas įžeidimas.
 • Vienos Tibeto kalnų genties žmonės tiki, kad jei kas nors įsižiūrėjo į tavo žmoną, tokia yra Dievų valia. Tai vadinama geru ženklu. Negana to, tibetiečiai įsitikinę, kad moteris žavi tik tol, kol jos kas nors geidžia, taigi kai ji seksualiai nebetraukia vyrų, ji negali tikėtis ir deramos pagarbos. Dar vienas įdomus faktas iš tibetiečių gyvenimo: jei Europoje išsaugoti nekaltybę iki vestuvių yra laikoma aukščiausiu moralės ženklu, tose gentyse merginos nekaltybės stengiasi atsikratyti kuo greičiau. Reikalas tame, kad nei vienas save gerbiantis tibetietis neves nekaltos merginos. Jei genties žmonės sužinotų, kad jaunuolis vedė nekaltą merginą, jie abu būtų išvaryti iš kaimo. Lyg to būtų negana, iki vestuvių mergina turėtų permiegoti su dvidešimčia vyrų ir pateikti įrodymų apie buvusius intymius ryšius.
 • Kai kuriose Afrikos gentyse jaunikis nuotakos tėvams privalo įrodyti savo seksualinį pajėgumą. Iš pradžių jaunosios tėvas apčiupinėja jaunikaitį, o vėliau paskelbia savo skaičių. Skaičius parodo, kiek kartų jaunikis turi patenkinti nuotakos motiną, kuri galutinai nusprendžia, ar jaunikis yra vertas jos dukros. Motinos pamaloninimas garantuoja vestuves ir visos giminės pagarbą.
 • Okeanijoje gyvuoja tradicija, kuomet nuotakos nekaltybę peilio pagalba atima jaunikio draugai, kurie vėliau užsiima su ja seksu. Tik po trijų dienų jaunąją jie atiduoda išbadėjusiam jos naujajam vyrui.
 • Kai kuriose Polinezijos gentyse moteris turi teisę ištekėti tik tuo atveju, jei jau yra pasigimdžiusi du vaikus. Ir niekam neįdomu, kas yra tikrieji tų vaikų tėvai.
 • Mangajos saloje tėvai labai džiaugiasi, jei duktė turi kuo daugiau lytinių santykių su skirtingais vyrais. Taip jie gali būti ramūs žinodami, kad ji turės patirties ir ateityje išsirinks tikrai gerą vyrą.
 • Kai kuriose šalyse egzistuoja ir savotiški seksualinių žaidimų ritualai. Pavyzdžiui Balio salos merginos, norėdamos padidinti susijaudinimą, į vaginą kišasi augalo Artemisio lapus.
 • Mikronezijos vyrukai savo moterims pasitenkinimą bando sukelti padedami skruzdžių įkandimų.


Ir visa tai yra tik dalis įvairiausių seksualinių tradicijų… o kiek daug dar mes negirdėjome ir nematėme…

» Rašyti komentarą
» Komentarai
panda
2014-07-26 23:48
Jus tai vadinat
vyriškis
2012-10-28 23:15
norėčiau aš tose gentyse pasisvečiuot.
hjkj
2012-10-06 14:40
Isgamos kazkokie.Gerai,kad mes is civilizuoto krasto
21
2012-09-24 21:53
visur taspats. visos su visais ir atvirksciai, zmogus gi nedaug kuo skiriasi nuo bezdzioniu. nesvarbu kas lenda ir nesvarbu kur lenda.
dd
2012-07-29 22:23
kad ir tradicijos jos iprastos tik vyrams, kazin ar moterys jomis dziaugiasi, tik deja niekam nepasiskusi. pasidomekit labiau ir pamatysite, kad cia vyru tradicijos, kad patenkinti savo nesveikas aistas. nesakau visiems atvejais, bet dauguma.