Keisti garsenybių įpročiai

Tikriausiai kiekvienas žmogus turi tik jam vienam suprantamų kasdienių ritualų - vieni turi keistokus valgymo įpročius, kiti, prieš išeidami iš namų, privalo nusišypsoti sau, o štai treti paranojiškai tiki prietarais. Garsenybės, žinoma, nėra išimtis - viena atlikėja nuolat su savimi turi 20 dantų šepetėlių, o kita saugo veido odos jaunystę naudodama kremą nuo hemorojaus.

Pagrindinėje nuotraukoje: Teri Hatcher

„Nusivylusių namų šeimininkių žvaigždė“ periodiškai maudosi raudonojo vynio voniose - moteris tiki, kad tai padeda išsaugoti odos jaunystę.

EminemGarsus reperis visiškai uždangsto visus miegamojo langus ir reikalauja tą padaryti viešbučių apartamentuose, kuriuose vieši. Atlikėjas gali išsimiegoti tik aklinoje tamsoje.

Sandra BullockVeido odą aktorė tepa kremu nuo hemorojaus. Moteris tikina, kad ši priemonė išsaugo odos jaunatviškumą ir švytėjimą.

Cameron DiazNuo obsesinio kompulsinio sutrikimo (OKS) kenčianti aktorė duris atidaro tik alkūnėmis.

Lady GagaOriginalūs Lady Gaga sceniniai pasirodymai jau nebestebina, o atlikėjos gerbėjai tikrai prisimins šou, kurio metu ji išlindo iš milžiniško kiaušinio. Pastarajį Lady Gaga pasiliko ir beveik kasdien medituoja jo viduje.

Simon CowellŽodžio kišenėje neieškantis ir tikrai rimto muzikos žinovo įvaizdį televizijoje kuriantis vyras tegia niekada nepraleidžiantis progos įsilipti į medį - šis įprotis, anot Simon Cowell, jam padeda jaustis jaunu ir išlaikyti sąsają su vaikyste.

Jessica SimpsonMoteris yra pripratusi prie nikotinu prisotintos gumos, kurią paprastai kramto norintieji mesti rūkyti. Pati aktorė ir atlikėja niekada nerūkė.

Demi MooreNorėdama išsaugoti jaunystę moteris pasikliauja hirudoloja - aktorė periodiškai leidžia medicininėms dėlėms siurbti jos kraują.

Katy PerryAtlikėja yra tiesiog pakvaišusi dėl savo burnos higienos - ji nuolat su savimi vežiojasi apie 20 naujų dantų šepetėlių tam, kad galėtų bent 6 kartus per dieną išsivalyti dantis. Šepetėlius moteris išmeta panaudojusi vos porą kartų.

Jennifer AnistonAktorė siaubingai bijo skristi lėktuvu, o savo fobiją suvaldo atlikdama tam tikrą ritualą - į lėktuvą įžengti ji privalo dešine koja, o išlipdama būtinai paglosto lėktuvo šoną. Moteris tiki, kad tai ją apsaugo nuo nelaimių ore.

Christian BaleBetmeną suvaidinęs aktorius atvirai šaiposi iš savo prietarais tikinčių draugų ir giminaičių bei turi įprotį elgtis priešingai nei jie - vyras būtinai pereina gatvę, kuria perbėgo juoda katė, tyčia eina po kopėčiomis, valgydamas ant žemės paberia druskos ir pan.

 

» Rašyti komentarą