„Kietuolio“ Tomo Hardy silpnybė - šunys

Aktorių asmeninio gyvenimo tikrai nevengiama aptarinėti - kalbama apie jų meilės nuotykius, vestuves ir skyrybas, prabangius namus ir automobilius, tačiau jiems laimę bei poilsį teikiantis laisvalaikis dažnai pamirštamas. Aktorius Tomas Hardy, išgarsėjo „kieto“ ir grubaus vyruko vaidmenimis, tačiau užgesus filmavimo aikštelės šviesoms jis nepraleidžia progos paglostyti kiekvieno sutikto šuns.

Vyras visuomet augino šunis, o vasarą nugaišusiam šuneliui Woodstockui skirtas ilgas laiškas išspaudė ne vieną ašarą: „Ačiū, Woody, kad radai mus. Mes tave visada mylėsime ir būsime kartu amžinai. Niekada niekada niekada nepamiršime tavęs. Esu tavo bičiulis Tomas ir neapsakomai tave myliu, iki Mėnulio ir atgal, iki Amžinybės ir už jos ribų. Bėgiok su Maksu (paauglystėje augintas aktoriaus šuo, aut. past.) ir angelais. Susirasiu tave, kai ten pateksiu“, - viešo laiško pabaigoje rašė Tomas Hardy.
 Vyras ne kartą teigė labai mylintis šunis už jų ištikimybę, linksmą būdą ir norą pasitarnauti žmogui. Tomas Hardy vesdavosi šunis į aktorinio meistriškumo pamokas, filmavimo aikšteles, kavines, leisdavo jiems miegoti savo lovoje ir net palikdavo įjungtą televizorių, kad keturkojai nenuobodžiautų. Šuo Woodstockas net palaikė šeimininkui kompaniją ant raudono kilimo filmo pristatyme.

„Neturiu draugų. Nemėgstu skirti jiems dėmesio ir juos linksminti. Mėgstu būti vienas. Turiu šunį ir sūnų. Žinau, kad šuo manęs niekada neįskaudins. Neįskaudins ir mano sūnus“, - interviu kalbėjo didžiulis šunų gerbėjas Tomas Hardy.
 

» Rašyti komentarą