Kim Kardashian iškreiptai pataikauja sutuoktiniui Kanye West

Kim Kardashian galima drąsiai pavadinti viena sėkmingiausių šių dienų Holivudo moterų - megzdama reikiamas pažintis, vis atsidurdama laiku ir vietoje, nebijodama atskleisti net ir pačių intymiausių asmeninio gyvenimo detalių Kim tapo atpažįstama visame pasaulyje ir kartu su savo mama bei seserimis sukūrė tikrą Kardashian šeimos imperiją. Atrodytų, kad vienintelis trūkumas šįmet išsisprendė - meilę atradusi moteris ištekėjo už savo dukros tėvo bei ilgamečio, pirmiausia, bičiulio, o tuomet ir mylimojo Kanye West, tačiau daugelis šių santykių tikrumą vertina skeptiškai.

Kim teigė, kad dvi jos buvusios santuokos subyrėjo dėl perdėto viešumo ir nuolat liaupsino dabartinį sutuoktinį Kanye, kuris sukasi tame pačiame paparacių fotoblyksčių, klykiančių gerbėjų ir neegzistuojančio privatumo katile. Panašu, kad vyras tikrai puikiai vertina savo sutuoktinės pastangas nuolat išlikti dėmesio centre: „Kanye nuolat kalba tik apie jos išvaizdą ir vertiną ją, kaip meno kūrinį. Niekada neišgirsi apie jų bendras pramogas, mėgiamus filmus ar restoranus. Jam terūpi, kad Kim išliktų graži, o jos monetas kalanti imperija toliau sėkmingai veiktų“, - spaudai prasitarė šaltinis iš poros aplinkos.


Žiniasklaida ir gerbėjai pradėjo vis drąsiau teigti, kad Kanye tapo nesveiko Kim susidomėjimo savo išvaizda priežastimi. Moteris visą laiką rūpinosi savo įvaizdžiu, tačiau susipažinusi su Kanye ji nebejaučia jokių ribų - visai neseniai Kim pasišalino mažytį randelį nuo kojos piršto, kiekvieną mėnesį ji išleidžia tūkstančius dolerių grožio priemonėms ir procedūroms: „Kiekvieną savaitę Kim leidžia jam apžiūrėti jos kūną, o atradus netobulumų iškart planuoja vizitą pas plastikos chirurgus. Kim tapo jo lėle“, - pasakojo šaltinis.

Susipažinusi su Kanye Kim nenoriai sutiko atsižadėti visų savo drabužių, kurie, jo manymu, buvo netinkami. Tąkart reperis moters spintą pripildė jam patinkančiais apdarais ir tą daro iki šiol: „Ji tarsi jo asmeninis manekenas, kurį vyras rengia valandų valandas, o ji tiesiog džiugiai sutinka tą daryti“.

Poros aplinkoje besisukantis atviruolis atskleidė manantis, kad tarp šios poros meilės nėra itin daug, o jų santuoka tėra dar vienas verslo planas: „Visi jų pokalbiai sukasi apie madą ir jų pasirodymus viešumoje. Tiesiog neįtikima, ką tiedu galėtų padaryti norėdami atsidurti dėmesio centre“.

» Rašyti komentarą