Kirpčiukų segimo būdai

Kiekviena mergina laikas nuo laiko trokšta permainų. Ypatingai tai aktualu kalbant apie plaukus. Jeigu tu prisibijai kardinalių pokyčių, tačiau savo įvaizdžiui vis tik norisi suteikti kažką naujo, tuomet siūlome paeksperimentuoti su kirpčiukais. Priklausomai nuo to, kaip susisegsi, sušukuosi, supinsi kirpčiukus, savo įvaizdžiui gali  suteikti seksualumo, paslaptingumo, puošnumo ar net vaikiško naivumo.

Trumpi kirpčiukai

Trumpus kirpčiukus sumodeliuoti kartais būna nelengva, tačiau ir su jais galima eksperimentuoti bei susikurti savitą stilių. Paprasčiausias būdas „patrumpinti“ trumpus kirpčiukus papildomų aksesuarų pagalba. Tai gali būti segtukai, lankeliai, šilkinės skarelės. Šio sezono mada diktuoja rinktis neutralių spalvų aksesuarus, derint juos prie plaukų  ar su aprangos spalvine gama.

Plaukų segtukus geriau naudoti tuo atveju, jei ketinate laiką su draugais praleisti parke ar eiti į kiną. Paprasčiausiai užpurkškite ant plaukų šiek tiek lako, sušukuokite juos atgal ir susekite vienu ar dviem segtukais kryžiuku. Jeigu norite atkreipti dėmesį į susegimo vietą, rinkitės ryškių spalvų segtukus su ornamentais ar kitokiais papuošimais.

Lankeliai ir skarelės tiks tiek pasivaikščiojimams, tiek  pasimatymams. Jų pagalba kirpčiukus galima atmesti atgal, o pastūmus plaukų sruogą į priekį, sukelti bangelę.

Norėdama susikurti romantiškesnį įvaizdį, naudokite lankelį su puošnia gėle ar keletu svarovskio kristaliukų. Jei rinksitės skarelę, nepamirškite, kad jos spalva turėtų atitikti drabužių spalvą arba būti vissiškai kontrastinga. Šiais metais madingos skarelės, išmargintas ornamentais.

Kasos ir pynės šią vasarą vis dar populiarios. Todėl trumpus kirpčiukus drąsiai galima supinti į kasą. Tik ji turi driektis per visą kaktos ilgį, palei plaukų augimo liniją. Taip ji ilgiau išsilaikys ir atliks tarsi lankelio funkciją.

Jeigu kirpčiukai tokie trumpi, kad supinti kaselės neišeina – ir šiuo atveju išeitis yra. Suskirstykite kirpčiukus keliomis plaukų sruogelėmis jas tarpusavyje bet kaip sukryžiavusi ar susukusi į virvelę ir susegite ant kaktos šono.

Tokia virvelė gražiai įrėmins veidą ir taps gyvu aksesuaru. Pagrindinius plaukus geriausia būtų palikti palaidus.
 
Asimetrija puikiai dera tiek trumpiems, tiek ilgiems plaukams. Susegti kirpčiukus ant šono galima bet kokiu kampu. Tokios manipuliacijos leidžia paslėpti spuogelius ar randelius.

Asimetrijos dėka kaktą galima atidengti tiek, kiek tau to norisi. Susegant kirpčiukus ant šono, jiems galima suteikti įvairią formą, pavyzdžiui pusmėnulio, ovalo, susuktos bangelės. Paskutinis variantas labiau tinka  vakarinėms progoms.

Tiesaus kirpimo kirpčiukai labai tinka tiesiems plaukams ir prie dalykinio kostiumėlio. Tiesius kirpčiukus formuoti patogiausia apvalaus šepečio ir karšto feno pagalba.  Tokiu būdu jie bus puresni ir optiškai didesnės apimties.  Stebėkite feno temperatūrą, kad kirpčiukų neperdžiovintumėte.

„Skiauterėlė“ labai tiks trumpiems kirpčiukams.  Stiprios fiksacijos plaukų priežiūros priemonių pagalba galima sukurti įvairių formų pankų stiliaus  „skiauterėles“ ar 60-ų metų stiliaus „sušiauštukus“. Kirpčiukus sutepkite vašku ar plaukų formavimo geliu, sušiauškite juos šukomis ir nukreipiant atgal supurkškite laku, sutvirtinkite segtuku, juostele ar lankeliu.

Ilgi kirpčiukai

Jeigu esi ilgų kirpčiukų savininkė, tai gali galvoti, kad tau pavyko, nes tokiu atveju fantazijoms ribų nėra. Kaip gi segti ilgus kirpčiukus? Yra keletas populiarių būdų, tinkančių visiems veido tipams.  

Suvėlimas seniai tapęs kirpčiukų sušukavimo klasika. Tai pats paprasčiausias būdas susegti juos taip, kad atrodytų šiuolaikškai ir būtų patogu. Suvelti nėra sudėtinga – reikės lako plaukams, šukų su tankiais dantukais ir segtuko. Su šukomis suvelkite kirpčiukus nuo viršugalvio kaktos link.  Tada grąžinkite juos į pradinę padėtį ir ant viršugalvio susekite plaukų spaustuku.

„Suveltukas“ ant šono daromas rečiau, tačiau šiais metais vis labiau populiarėja. Tokio suveltuko patartina labai neišpūsti. Tiesiog suteikite kirpčiukams šiek tiek daugiau apimties, susekite ant viršugalvio, šiek tiek ant šono. Plaukus subanguokite.    

Olandišką kasą patogu pinti, jeigu visi plaukai vienodai ilgi. Tokia kasa dar vadinama „prancūziška atvirkščiai“ , tai reiškia, kad vietoj to, kad ji būtų paslėpta po plaukais, ji tarsi iškyla virš jų. Pinama ji iš trijų sruogų, o galiuką reikėtų užtvirtinti gumele ir šiek tiek supurkšti laku. Kirpčiukai sušukuoti „olandišku stiliumi“ suteiks jūsų įvaizdžiui prašmatnumo ir atkreips visų aplinkinių dėmesį. 

Kirpčiukai su sklastymu labai moteriškai žiūrisi ant ilgų plaukų. Pasukus juos plaukų žnyplėmis, įvaizdžiui suteiksite ypatingo švelnumo. Su tankių šukų užaštrintu galiuku padarykite sklastymą ir užpurkškite lako. Sklastymas gali būti visoks: tiesus, eglute, zigzaginis, diagonalinis. Svarbiausia – kirpčiukų sklastymas turi sutapti su tavo šukuosenos sklastymu.  

Virvelės labai dera vasara. Toks kirpčiukų sušukavimas labai tinka prie lengvų suknelių. Keletoje kirpčiukų vietų padarykite sklastymus, o plaukų sruogeles suvykite į virveles.

Sutvirtinti jas galima spaustukais ant viršugalvio, per vidurį galvos ar net link kaktos. Tokiu būdu gausis tarsi lankelis iš savų plaukų. Ši šukuosena žiūrisi neįprastai ir labai žaismingai.

Galime išsiversti su viena ar dvejomis virvelėmis (šiuo atveju jos tvirtinamos už ausies), arba padaryti iš karto keleta per visą galvos perimetrą. Susukus kirpčiukus į virveles, pagrindinius plaukus suriškite į uodegą arba palikite juos palaidus ir subanguokite.

Prancūziška kasa puikiai dera su ilgais plaukais –šiuo atveju kirpčiukai atlieka lankelio vaidmenį ir susšukuojami labai lengvai ir greitai. Ant kirpčiukų užtepkite plaukų formavimo vaško ir supinkite juos į kasą.
Kirpčiukai, susegti kryžmai, žiūrisi labai įdomiai, ypač jei šukuoseną sutvirtinsite įdomesniais segtukais. Šis variantas labai tiks vakarėliui. Kirpčiukus nukreipkite ant šono, sutvirtinkite kryžmai segtukais. Šukuoseną papildyti galite ryškiais aksesuarais.  

Kirpčiukai į viršų be pašiaušimo.  Šis variantas tinkamas tiek ramiam pasivaikščiojimui, tiek triukšmingiems vakarėliams. Kirpčiukus susekite viršuje mėgstamu segtuku ir būkite tikra, kad atrodote nuostabiai.

Kirpčiukai, paslėpti už ausų, labai tinka ofisinėje aplinkoje. Su tokia šukuosena galima ramiai išbūti visą dieną ir nesijaudinti, kad ji iširs. Padarykite sklastymą ir kirpčiukus susekite iš abiejų pusių už ausų. 

 

» Rašyti komentarą
» Komentarai
Lina
2019-03-10 09:26
Baisu
jurga
2012-08-28 16:50
idomiai
rir
2012-08-04 23:47
grazus
myliu vasara
2012-07-11 09:58
visai nieko
nuuuu joooooo
2012-07-11 09:56
neidomu