„Knygos teatro“ įkūrėja Redita Dominaitytė tapo naujo prekės ženklo reklaminiu veidu

Deivis Lukas nuotr.

Neįtikėtinu tempu gyvenanti aktorė, „Knygos teatro“ įkūrėja, režisierė Redita Dominaitytė atvira – dalyvavimas lietuvių kūrėjų naujo prekės ženklo YCHO rudens/žiemos kolekcijos fotosesijoje jai tapo trumpu atokvėpiu nuo darbų gausos.

„Šešios dienos per mėnesį, skirtos sau ir artimiesiems, tai kol kas daugiausia, ką galiu patirti“, - sakė pašnekovė. R.Dominaitytė nuoširdi – jai tokia kasdienybė priimtina. „Jei mano gyvenimas būtų šventė, o ne darbas, galbūt rankinių, delninių ir kuprinių turėčiau daugiau nei jų dabar yra namuose. Tiesiog daugiau laiko skirčiau moteriškumui puoselėti“, - su šypsena patikino aktorė.

Pastarieji keleri metai jai – kiek kitokie. R. Dominaitytė pradėjo itin vertinti saikingo vartojimo kultūrą, o jos namuose daiktai ėmė atrasti savąsias vietas. „Vertinu kokybiškus, laiko tėkmei ir madai nepavaldžius daiktus, todėl mano garderobe galima rasti įvairiais periodais įsigytų pirkinių“, - sakė „Knygos teatro“ siela.
 Dalyvaudama YCHO kuprinių fotosesijoje ji įvertino ne tik jų universalumą, bet ir dizaino švarą bei estetiką. R. Dominaitytė neslėpė – į kuprinę ji kaskart mėgina sutalpinti bent pusę savo gyvenimo, todėl visada atkreipia dėmesį, iš kokios odos ir kaip tvirtai kasdienybėje būtinas aksesuaras yra pasiūtas.

R.Dominaitytė pasakojo visuomet atkreipianti dėmesį ir į daikto spalvą. Geriau jei jis būna ne juodas, baltas ar pilkas. Aktorė paatviravo – šiuo metu ji išgyvena mėlynąjį periodą, todėl iš YCHO kolekcijos išsirinko būtent šios spalvos charizmatišką kuprinę.

„Spalvų gama, kurią gali pasiūlyti YCHO dizainerės, mane kiek nustebino. Džiaugiuosi, jog kasdieniai svarbūs moteriški aksesuarai, skirti būtiniausiems daiktams, yra nebe vien juodi ar balti. Labai vertinu lietuvišką produkciją, kūrybą - esu tikra, kad ji, kaip ir mano teatro inscenizuojama lietuvių literatūra, yra unikali bei išskirtinė“, - kalbėjo R. Dominaitytė.

„Jau gyvenu Kalėdų ir 2018 – ųjų nuotaikomis. Paruošiamieji darbai padaryti, tad, belieka laukti naujų „Knygos teatro“ projektų pristatymo. Jei pernai visas jėgas skyriau ne savo teatrui, šie metai buvo dedikuoti būtent mano veiklai, režisūriniams, edukacinams ir aktoriniams darbams. Daug nuveikėme – repertuare atsirado vaikiškas spektaklis, kuris neatskiriamas nuo šventinio laikotarpio. Dar keli skaitovinio žanro projektai laukia savojo momento“, - sakė R. Dominaitytė.
 


 

» Rašyti komentarą