Ko vyrai nemėgsta moterų išvaizdoje?

Šį rytą, kaip įprastai naršant po moteriškus internetinius tinklapius apie grožį, pamačiau straipsnį Allure.com svetainėje, kuris tikrai patraukė mano akį. Šis straipsnis buvo apie grožio klaidas, kurias daro moterys ir kurių labiausiai nemėgsta jų vyrai. Aš tikrai žinau, ko labiausiai nemėgsta vaikinai, nes turėjau itin atvirą vaikiną, kuriam labai patikdavo sakyti tiesą apie tai, kas jam patikdavo ir kas ne, kalbant apie mano drabužius ir grožio procedūras. Nors mano draugės sakydavo, kad aš be galo laiminga, jog jis iš viso pastebi pokyčius mano aprangoje, naują šukuoseną ir kitus dalykus, mes dažnai pykdavomės dėl jo detalių komentarų apie mano išvaizdą, ypač tada, kai aš tikrai nenorėdavau jų girdėti, ar tada, kai manydavau, kad atrodau iš tiesų puikiai ir seksualiai.

Pagal Allure.com tinklapį, buvo atlikta vyrų apklausa, kur jie išsakė savo nuomonę apie moterų grožio klaidas ir pažymėjo, kas jiems iš tiesų atrodo visiškas netaktas. Aš nusprendžiau pasiskolinti jų sąrašą ir šiek tiek patobulinti pagal save.

PER DIDELIS KIEKIS KVEPALŲ

Jei iš tiesų nuolatos „padauginate“ savo mėgstamų kvepalų, jūs tikrai atstumsite nuo savęs visus vyrus, o jūsų planai, juos patraukti žlugs. Po vieno įvykio, apsiriboju vienu ar dviem papurškimais, kad kvapas nebūtų pernelyg intensyvus. Į šią grubią klaidą pradėjau kreipti daugiau dėmesio, kai vieną rytą įsėdus į redaktoriaus automobilį, jis man pasakė, kad kvepiu kaip Kalėdinės parduotuvės saldainių skyrius. Kaip nemalonu...

GALYBĖ SLUOKSNIŲ PUDROS

Jei ant savo veido tepate nesuskaičiuojamą sluoksnių kiekį makiažo pagrindo ar pudros, ji gali ištepti jūsų vaikino drabužius, jo rankas bei veidą – šiai klaidai vyrai taria didžiulį „NE“. Taip pat, iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad vaikinai mėgsta, kai esate natūralios, o ne padengtos kilogramais makiažo. Vyrai pastebi daugiau nei jūs manote, patikėkite... Tai reiškia, kad jie tikrai gali pasakyti, kai jūs ant savo veido užsitepate visą indelį mėgstamiausios „MAC“ pudros, kad užmaskuotumėte nedidelius odos defektus. Patarimas: rinkitės kūno atspalvį atitinkančią pudrą ir naudokite ją nedideliais kiekiais.

DIRBTINĖS BLAKSTIENOS

Natūralios, gerai atskirtos ir šiek tiek užriestos blakstienos atrodo nuostabiai ir paryškina jūsų akis, tačiau vakaro pabaigoje, kai jūsų blakstienų „klastotės“ kabo viename akies kampe, nebelieka nieko patrauklaus. Jei jums tikrai reikia dirbtinių blakstienų, rinkitės tas, kurios atrodo natūraliai, ir priklijavus jas užtepkite šiek tiek blakstienų tušo, kad dirbtinės blakstienos susilietų su natūraliomis. Taip pat, naudokite tik natūralaus atspalvio lūpų balzamą, kaip taip išryškinate akis.

SAUSA ODA

Koks vaikinas norėtų glamonėtis su mergina, kurios oda visiškai išsausėjusi? Visada ištepkite kūną drėkinamuoju losijonu ar kremu, kai išeinate iš dušo, kad užtikrintumėte, jog jūsų oda išliks švelni kaip šilkas.

PLAUKUOTOS KOJOS

Duriančios, plaukuotos merginos kojos yra didžiausias vaikino košmaras. Jeigu susitikinėjate su vaikinu ir nustojate skustis, tai reiškia, kad viskas yra per daug jums patogu ir vaikinas tikrai tą supras. Kojas skuskite vakare, kad jos būtų kiek galima glotnesnės (kojos naktį šiek tiek patinsta, todėl kai skutatės ryte galite praleisti kelis plaukelius), taip pat visada naudokite visiškai naują skustuvą. Nepamirškite naudoti kremo ar losijono po skutimosi, kad pasiektumėte geriausią efektą.

GELTONI DANTYS

Tai tiesiog akivaizdu – geltoni dantys bet kada ir bet kam atrodo blogai. Naudokite balinančią dantų pastą ir skystį. Jie dantys vis dar nėra balti kaip perlai, išbandykite balinančias juosteles dantims, jos tikrai veikia.


LIPNUS LŪPŲ BLIZGIS

Kas norės glamonėtis, kai jūsų lūpos sulimpa ir ištepa vaikiną? Geriau rinkitės drėkinamojo pobūdžio lūpų blizgį, kuris nėra toks lipnus (tinka viskas, kur nėra lako priemaišų) ir lūpos bus gražios spalvos bei traukte trauks bučiniui. Yra ir kitas pasirinkimas: Šiek tiek daugiau paryškinkite akis ir naudokite tik itin neutralaus atspalvio lūpų balzamą.

ORANŽINĖ ODA

Bronzine spalva žvilganti oda atrodo sveikai ir nuostabiai, bet kai esate pernelyg oranžinės, tai tikrai nėra gerai. Supratau, kad viskas turi pasikeisti, kai sugadinau savo vaikino marškinius ir jis pasakė, kad aš smirdžiu nuo daugybės dirbtinio įdegio purškimų. Mano kambariokė taip pat vieną kartą pasakė, kad atrodau kaip „lėlė – porno žvaigždė“ , po vienos nepasisekusios dirbtinio įdegio procedūros. Tačiau reikia pasakyti, kad mano dirbtinio įdegio dienos jau baigėsi. Dabar naudoju švelnaus atspalvio tonizuojantį kremą ar švelnų savaiminio įdegio kremą (tačiau tikrai ne oranžinį).

NELANKSTŪS KIETI PLAUKAI

Kiekvienas vyras mėgsta suleisti pirštus į glotnius ir švelnius merginos plaukus. Kai padauginate plaukų lako, ar pamirštate iššukuoti nepaklusnias garbanas, atrodote netvarkingai ir tikrai neviliojate prisilietimui. Pabandykite plaukus nešioti surištus į arklio uodegėlę, ar paprastai sušukuotus, naudojant tinkamas priemones ir gerai išdžiovinus plaukų džiovintuvu.

PER DAUG AKIŲ MAKIAŽO

Akys tikrai neatrodo viliojančiai, kai akių šešėliai yra užkrauti sluoksniais, o vokai net apsunkę nuo jų. Naudokite natūralesnio atspalvio akių šešėlius, ir suteikite akims „padūmavusį“ efektą, išsklaidydamos teptuku juodą akių pieštuką prie išorinių akių kampučių.

RYŠKŪS LŪPŲ DAŽAI

Nors ryškios lūpos gali būti labai seksualios, jas labai sunku nuvalyti. Vaikinai dažnai baiminasi, kad kai pabučiuos merginą, ant jų veido liks raudonos dėmės, todėl kai einate į pirmą pasimatymą, rinkitės neutralesnę spalvą.

PLAUKŲ PRIEDAI/AKSESUARAI

Kailiniai ir itin blizgūs plaukų papuošalai turėtų būti uždrausti. Dirbtinės sruogos man atrodo gana iššaukiamai. Tačiau prisipažinsiu, aš jas turiu ir man jos labai patinka, bet mano vaikinas jaučiasi persigandęs kai palietęs mano garbaną užčiuopia sektuką. Kalbant paprasčiau, vaikinai mėgsta paprastas šukuosenas, kurias galima lengvai ir be baimės paliesti. Todėl eidamos į pasimatymą venkite pernelyg daug plaukų aksesuarų.

NEONINIAI, TAMSŪS AR RAŠTUOTI NAGAI

 Tai yra dalykas su kuriuo aš tikrai nesutinku. Galbūt dėl to, kad dalis vaikinų, su kuriais aš susitikinėjau, buvo meniškos asmenybės, tačiau dauguma vyrukų tikrai manė, kad mano nagai atrodo linksmai ir gražiai. Manau, kad papuošus savo nagus kūrybingu ir originaliu būdu, jie atskleidžia dalį mūsų charakterio. Todėl  nebijokite pamarginti savo nagų ir nepagailėkite blizgučių!

» Rašyti komentarą
» Komentarai
jone
2013-11-20 21:59
http/adf.ly/ZdD2p

va kas patinka vaikinam, ir jiem nesvarbu a mergina su segtukais ir kokia nagu spalva...
Neįtikėtinai smagūs sekso žaidimai,...
http/www.apieseksa.lt/geresniam-seksui...
Dalija
2013-03-23 19:46
Per tris savaites numečiau 7kg be jokios mankštos. Maitinausi vaisiais ir daržovėmis be duonos ir bulvių.
nesvarbu
2013-02-13 11:23
na jau tikrai....gal del vyru persidaryt i zaisliuka su pulteliu,jau zurnalistei visai tiutiu,kaip parasis tai ne i tema,proto bent pati turi?
hm
2013-01-31 20:35
na jei gyveni tik dėl vaikinų, tai verta klausyti patarimų, tačiau jeigu dėl savęs, tai atrodyk taip kaip tu nori ir vis vien atsiras vaikinas, kuris vertins tavo vidų, o ne išorinius čia aprašytus dalykus ir jam bus gerai
Pastebejau
2013-01-21 16:20
O kodėl nieks nemini moterų "usiuku", manau nei vienam vyrui tie usiukai neprideda seksualumo ar grozio