Kokį sijoną rinktis merginoms, kurių klubai platūs?

Ponas sijonas šiais metais vėl maudosi šlovės spinduliuose ir keliauja į vasarišką drabužių spintą, tačiau sijonų modelių, kurie skiriasi kirpimu, faktūra, užsegimu, dekoro detalės ir pan. yra begalės. Tad natūraliai kyla klausimas, kaip išsirinkti tinkamą? Ir ypač jei negali pasigirti idealiai figūra. Todėl šiame straipsnyje panagrinėsime, kokį sijoną rinktis merginoms plačiais klubais.

Kalbant apie drabužius tam tikram figūros tipui, dažniausiai aptariama forma ir siluetas. Tačiau kalbant apie sijoną, kiek svarbesnis dėmesys turėtų būti skirtas sijono ilgiui. Optimaliausiai, gražiausiu laikomas sijono ilgis yra vos truputį virš kelių (nuo kelio vidurio iki per du pirštus virš kelio). Parodžius kojas, dėmesys nukrypsta į jas, o klubai lieka antrame plane. Žinoma, tam, kad pavyktų šis triukas, reikia turėti lieknas, dailias kojas bei patartina rinktis aukštakulnius, kurie vizualiai prideda ūgio, pailgina kojas ir sukuria grakštesnį siluetą. Beje, būtent kojų dailumas ir grakštumas, o ne amžius yra kriterijus lemiantis sijono ilgį – nėra amžiaus ribos, nuo kada negalima vilkėti trumpo sijono.


Sijonai su skeltuku – dar viena puiki gudrybė užmaskuoti plačius klubus. Skeltukas gali būti ir šone, ir priekyje. Subtilus kojų šmėžavimas pro skeltuką yra puiki klubų maskuotė. Kalbant apie spalvas, tinka bet kokie vienspalviai audiniai, idealus variantas, kuomet ir apatinė (sijonas) ir viršutinė (palaidinė, megztukas, švarkas) aprangos dalis yra giminingų spalvų, tuomet apranga atrodo vientisesnė, o figūra vizualiai lieknesnė. O štai sijonai su raukiniais, nėriniais ir daugybe dekoro elementų yra pats blogiausias pasirinkimas merginoms plačiais klubais.

Jei ieškoma idealios formos sijono merginoms, kurių klubai platūs, rekomenduojama rinktis klasikinį variantą – A formos sijoną. Tokio silueto sijonai išbalansuoja svorį, kuris koncentruotas ties klubais ir panaikina kontrastą tarp klubų ir viršutinės kūno dalies, proporcijos tampa harmoningos, figūra lieknesnė. Žinoma, pasitelkus aukštakulnius bei pasirinkus tamsias sijono spalvas gaunamas idealiausias variantas. Be A formos sijono, dar tinkamas variantas būtų klasikinis „pieštukas“. Tiesa, merginos ar moterys turinčios plačius klubus, gali susidurti, o greičiausiai ir susiduria su viena problema – nėra tinkam dydžio sijono. Jei parduotuvėje nerandate savo dydžio sijono, išmėginkite laimę internete, pavyzdžiui, Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje. Internetinės parduotuvės ne tik gali pasiūlyti platesnį originalių drabužių asortimentą, bet ir yra tolerantiškesnės nestandartinių formų žmonėms - ir moterims, ir vyrams.

Kaip jau tikriausiai supratote, viskas, kas nukreipia dėmesį nuo probleminių kūno vietų – gelbėja, todėl renkantis, kokią viršutinę dalį vilkėti kartu su sijonu, pagalvokite, kokius savo figūros privalumus norėtumėte pabrėžti – liekną liemenį, dailią krūtinę, ilgą kaklą? Pasirinkę viršutinę dalį pabrėžiančią šiuos privalumus, nukreipsite nereikalingus žvilgsnius nuo klubų ir sulauksite komplimentų.

» Rašyti komentarą