Kokie rūbai labiausiai praverčia besilaukiant?

Besilaukiant keičiasi moters figūra, tačiau niekur nedingsta noras atrodyti patraukliai. Specialiai besilaukiančioms moterims siūtų rūbų pasirinkimas, deja, dažnai nuvilia dėl ribotos įvairovės, o taip pat nedžiugina ir tokių drabužių kainos. Tam, kad visą nėštumą atrodytumėte stilingai ir jaustumėtės patogiai, nebūtina išleisti didelės sumos. Prieš leidžiantis į specialiai nėščiosioms siūtų suknelių paieškas, verta pasižvalgyti po įprastų rūbų lentynas – ten galite rasti daugumą jums reikalingų rūbų už priimtiną kainą.

Garderobo branduoliui sudaryti gali pakakti tamprių, nėščiosios džinsų, kelių palaidinių bei platesnių marškinių, susiaučiamo megztuko, žinoma, pravers ir dvi – trys moteriškos suknelės. Pirmąjį trimestrą nėra sunku rasti tinkamų drabužių savo spintoje. Laisvesnio silueto suknelės, platūs marškiniai ar mėgstamos tamprės puikiai ir toliau tarnaus. Šiuo jautriu gyvenimo etapu itin svarbu rasti sprendimų, kurie suderina stilių ir komfortą. Renkantis rūbus pirmenybę teikite siūtiems iš natūralaus pluošto audinių, tačiau turintiems šiek tiek sintetikos. Tokie audiniai nesutrikdys oro cirkuliacijos bei nedirgins odos. Ne paslaptis, kad laukiantis figūros linijos, ypač „talijos“ vietoje gali keistis kiekvieną savaitę, todėl medžiagos tamprumas tikrai yra svarbus privalumas. Tikrai neapsiriksite pirmenybę teikdamos trikotažinėms suknelėms ir palaidinėms.

Tiesa, yra keletas specialiai besilaukiančioms moterims skirtų rūbų, kuriuos sunkiau pakeisti didesnių dydžių ar laisvesnio modelio įprastais drabužiais. Vienas tokių – nėščiosioms skirti džinsai su specialiu, reguliuojamo pločio trikotažiniu liemeniu. Jie lengvai prisitaiko prie besikeičiančios liemens apimties, o taip pat apsaugo pilvą nuo šalčio. Nėščiosioms skirtų suknelių bei tunikų svarbiausias išskirtinumas dažniausiai būna prailgintas priekis, kad kylant pilvukui suknelė pernelyg nesutrumpėtų.


Suknelės yra vienas patogiausių ir praktiškiausių pasirinkimų nėštumo metu, nes galima per ilgai neužtrunkant prie veidrodžio atrodyti dailiai neaukojant komforto. Laukiantis itin pasiteisina susiaučiamos suknelės, nes lengvai prisitaiko prie kintančių liemens apimčių. Puikiai atrodysite ir su trikotažine suknele, kuri pabrėš moteriškumą išryškindama krūtinę. Beje, laisvesnio silueto suknelė pravers ir pogimdyviniu laikotarpiu, nes tik nedaugelis moterų buvusią figūrą susigrąžina praėjus vos trims savaitėms po gimdymo.

Didesnio dydžio marškinius paprasta panaudoti tiek darbui, tiek laisvalaikiui skirtuose aprangos deriniuose. Norint netapti beformiu debesėliu, pasitelkite siluetą įrėminančius švarkus bei susiaučiamus megztinius. Jie suteiks vertikalų akcentą. Nėščiosios džinsai, marškiniai ir švarkas gali tapti budinčiu stilingu deriniu, kuris išgelbės, kuomet nebus nuotaikos ar laiko ilgiau užtrukti prie veidrodžio.

Kuriant rūbų derinius galioja bendrosios taisyklės – laisvesnio silueto rūbai derinami su prigludusiais. Vilkint laisvą tuniką rinkitės tampres arba prigludusius džinsus, o ne plačias kelnes. Ilgas laisvas sijonas puikiai derės su prigludusia palaidine, kuri pabrėš krūtinę bei pilvuką, taip išvengiant beformio debesėlio įvaizdžio.

Svarbiausia nepamiršti, kad net keičiantis kūno formoms, visada praverčia jūsų kūrybiškumas bei drąsa eksperimentuoti. Net ir neišlaidaujant įmanoma atrodyti nepriekaištingai ir kasdien mėgautis komplimentais, kad nėštumas jums labai tinka.

» Rašyti komentarą